Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dlho toci az potom nastartuje Vyriesene


bizi23

Recommended Posts

chcel bx som vas poprosit o radu. auto mi zacalo blbnut pri starte strasne dlho toci asi pol minuty az potom chyti. co to moze robit?dopravne cerpadlo ide. je to 2,0hdi 66KW 2000rok dakujem

[upravil dne 29/5/12 17:41 od bizi23]

[upravil dne 29/5/12 17:42 od bizi23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejčastější závada butto propouští jeden vstřikovač do spátečky nebo je vymleté vysokotlaké čerpadlo dáš drv ventil chvíly bude klid a pak se to bude opakovat já dal celé repasované čerpadlo od bosche nechal vyčistit vstřikovače celou soustavu propláchl a mam klid ... jelikož to má podávačku tak nafta padat nebude ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřiky poznáš na diag jen orientačně, nicméně můžeš udělat test na přepad. Na to ti stačí 4 skleničky a 2 m akvaristické hadičky. Sundáš ze vstřiků přepadové hadičky nandáš ty nové ponořené do skleniček. Nastartuješ a koukáš jak se plní. Měly by být přibližně stejně plné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejlepší obrana po opravě je měnit palivák s výměnou oleje a přidávat aditiva kvuli lepšímu mazání mech součístí vstřikovaní ... je to nákladnější ale opravy vstřikovacího systému sou pak mnohem vetší a hlavně větší částká najednou ... já měnim olej po půl roce a tech 400kč za pal filtr mě už nevytrhne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dneska som bol na diagnostike. je to reglator tlaku paliva a ked som ho vybral tak bol cely zbruseny tak je v prdeli asi aj cerpadlo. trysky su v poriadku. tak zajtra vymena cerpadla uvidime ci to pojde. pisalo mi aj chybu vahy vzduchu ale mechanik hovoril ze to moze poppravit ked vymenim to cerpadlo. potom napisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...