Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

po výmenie ramien klepot od napravy....


janny

Recommended Posts

Aka je šanca že nový náhradný diel je zlý? pred dvomi dnami som menil ramena MAYLE, čapy riadenia, tyčky a sylentbloky stabili a dnes mi to začalo poklepavať. som spravil na tom 300 km a uz sa to ozýva a cím dalej viac... a mam dojem že to bude asi prave rameno :bacha moze to byť možné? alebo mam bohovu smolu a odisiel mi tlmič? respektive môže tlmič klepotať?:myslim

[upravil dne 26/5/12 21:30 od janny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumič klepat může, ale ten se ozve až na větších nerovnostech. Pokud to je pouze po 300 km, zkontroloval bych dotažení všech šroubů na nápravě, mohlo se stát, že jeden nebyl pořádně dotaženej a ted ti tam třeba lítá rameno. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je to skontrolovane a vsetko dobre dotiahnuté, žial... ak je to chyba v tom ramene tak to bude prča reklamovať to... a to ani nehovorim o dalsich prachoch za GO. ono predtim som mal vybité presne to rameno ale takto to neklepotalo.... po výmene zacal nový zvuk preto ma to sere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus si dať skontrolovať tlmiče pred tým ako by si ich príp. menil. Na STK -slovdakra v Bojniciach mi to bez papiera urobili za za 4€, s papierom 5€. (Majú to v ponuke) Je to isto lacnejšie ako hned ich meniť, a ak bude \"mať chuť\"(par €) verím , že ti technik na tych ich hrkacich zariadeniach pozrie aj riadenie, ramená.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...