Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

anténa


trsoliny

Recommended Posts

Chlapi jak vám funguje anténa?Mě teda nic moc.Občas to šumí.Vyskoušeno několik rádií.Jel jsem do myčky a antena nešla vyšroubovat tak jsem ji sklopil.Kartáče ji ulomily a zustal závit uvnitř tý černý švestky.Známý to odvrtal ale porušil závit.Nemáte někdo na prodej tu švestku i s bičem,nebo aspoň solo?Ještě scháním iso konektor pro Clatronic viz obr.Kdyby někdo měl dejte prosím vědět.Díky moc

post-41540-14109624602009_thumb.jpg.jpg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Má stínění kabelu dobrý dotyk na kastli?

Pokud ano vyzkoušej jednoduchou věc. Zapni rádio a vyzkoušej to bez antény na nějakou silnou stanici. Pak tak strč jen kus drátu (třeba metr) do té středové dutinky. Pokud to nebude hrát ani potom je problém asi v rádiu. Prostě úpně odpojená nebude hrát vůbec, ten drát silnější stanice, koaxiál od antény už by měl sám o sobě hrát dobře a když připojíš anténu mělo by to být nejlepší.

[upravil dne 4/6/12 19:33 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zkoušel dvě rádia a nejde to.Bydlím na kladně a pokud vyjedu na kopec hraje slušně Relax,což je nejsilnější stanice tady i bez antény ale když sjedu za kopec nehraje nic ani s anténou.Rádio co tam původně bylo mělo taky horší signál.Dal jsem jiný a bylo to lepší.Od tý doby co se mi zničilo to uložení nehraje nic.Vyměnil jsem tu anténu od tebe s tím že jsem vyšrouboval staré uložení a namontoval to nové do starého uchycení kabelu,protože je to tam tak nafest a krátký že s tím nešlo pořádně manipulovat.Myslel jsem že ta koncovka na kabelu nemůže být špatná,když je stejná jako ta od tebe.Takže prakticky jsem vyměnil jen to co je na střeše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...