Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

anténa


trsoliny

Recommended Posts

trochu se primisim do debaty, mam taky dodelavany zesik anteny, kupoval jsem ho onehda na aukru, neni spatny, zesileni a zlepseni signalu po zapnuti zesiku je vyrazne slysitelne. Ted me ale s Koblihovou poznamkou napadlo, mam ho namontovanej az u radia, jako vsuvku mezi koncovku koaxu anteny a vstup anteny do radia, asi by ale bylo lepsi, dat ho primo pod strechu, na zacatek koaxu, co ? nejak mi tenkrat nedoslo, ze i napr. zesilovac televizniho signalu se dava vzdy co nejblize antene a ne az na konci koaxu u televize. stoji to za to predelavani ? bude tam jeste nejaky zlepseni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry za rádiem je to špatně. Co máš za zesík? Dej mi odkaz.

Nejlepší zesilovač je dobrá anténa :D Pokud je signál slabý tak co nejblíže pod anténu a zesílení nastavit na minimum tak aby byl příjem dobrý. Čím větší zesílení tím větší je křížová reference a to je pak pro zlost. Ten zesilovač by měl vlastně jen řešit útlum toho anténního kabelu, proto taky nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim sumem si prave rikam, jestli se ho nasbira tolik, aby to nejak vyrazne ovlivnilo kvalitu, no kazdopadne, az ted budu dodelavat JBL z coupe a budu si hrat s kabelazi za radiem, zkusim zesik premistit k te antene na strechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky proto jsem ho po dlouhem hledani zvolil a jsem i spokojen, i kdyz je fakt, ze v nekterych autech hraje radio bez ant. zesiku lepe, nez moje s nim, rozdil v dosahu nekterych lokalnich vysilacu je pak vetsi i o 10-20km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně ty antény které dává ( myslím origo z výroby ) VW mají výborný příjem. Já měl poslední rok na 406 takovou tu sklápněcí z Passatu a byla asi nejlepší a po lehké úpravě nevypadala špatně. Nicméně oproti zesilovači, který sem dával Ferry, je rozdíl už poměrně minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...