Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Píská posilovač brzd


km406

Recommended Posts

Neřešil jste někdo pískání po uvolnění brzdového pedálu? Nejprve to začlo lehkým písknutím, jakoby vrzal pedál. Teď to někdy píská až do opětovného sešlápnutí, auto brzdí dobře. Nejspíš budu muset měnit celý brzdový válec? Nemáte někdo doma jeden navíc? Nebo mám jít do nového?

[upravil dne 27.5.2012 08:53 od km406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak hledám, co to tam mám vlastně za posilovač a nic v katalozích s podobným číslem, jen něco na ruských a francouzských stránkách, ale k jiné motorizaci než mám já

Na posilovači je štítek ATE 03.7864-2201.4

brzdový válec mám AT 010613

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Pri hledani se me ukazal tento prispevek.

Mame podobny problem z niceho nic zacal piskat po uvolneni brzdovy pedal.
Brzdy brzdi stejne jen mame pomerne vysoko polozeny zvuk.

Doresil tento problem nekdo k nejakemu jasnemu zaveru cim to ci ono je zpusobeno ?

Jinak po lehkem prislapnuti brzdoveho pedalu okamzite tento "zvuk rusi" a je ticho.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dnes jsem s vecerem profoukl ze strany pedalu onu tycku - vzduchem - vyletalo neco malo bordelu vcetne nejakeho jehlici???
Tak uvidime zitra zda bude klid a nebo budeme schanet "posilovac" jiny.
Pry je to predzvest posledniho tazeni ... Nam to  zatim brzdi na pomery P406 normalne.

 

290720183308[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj. Tak jsem na tom stejně, jako vy - odešel mi posilovač 😑 Nejprve mi taky občas pískal a teď odešel komplet. Hned po svátkách bych ho rád vyměnil, jen si nejsem jistý, jaký shánět. Podle SB tam má být 4535 K8 (takže třeba https://eshop.autorozvody.cz/code/ATE|03.7863-2202.4|0|-1|4535[spc]K8-6856712 ), na štítku posilovače mám ATE 03.7864-2201.4. Má smysl koukat po starším, nebo radši koupit rovnou nový? Nevím, jak často se kazily posilovače u 406... Jsou posilovače záměnné z jiných motorizací? Předem díky za rady 😉

Jedná se o Peugeot 406 Break 2.0 HDI RHZ 80KW, 2003, vin VF38ERHZF81559215

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...