Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje nové a staré P607


Guest Robi607

Recommended Posts

spravil mi to na 120kw(164PS), 406Nm pri 2025 ot/min, ide lepšie ako predošlá 2,2HDi po úprave, nie teoreticky, ale na brzde, teda pôvodne to malo 137PS, a 338Nm, a teraz....:super

[upravil dne 28/5/12 10:17 od Robi607]

[upravil dne 28/5/12 10:18 od Robi607]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím povedať pravdu, že ide o dosť lepšie ako mojá predošlá, tam neviem presne výkon, ale cca 360Nm mala mať...a v šestke ide ako blázon...mechanik mi hovoril že ho neťahal moc hore na PS, pretože na 4300otáčkach aj tak nejazdíme, urobil len ten točivý moment...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw nadhera. Nekupoval si ju v MI v Trendimpexe, podla fotiek? Ale ani som ju u nich nevidel v ponuke, hmmmm. Aku verziu motora si mal pred chipom, 100 alebo 103 kW? Rozmyslam tiez o chipe, len sa obavam o zivotnost spojky a zotrvacnika. Co ta to vyslo - kludne cez SZ. Auto vyzera ozaj super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval som ju tam, máš pravdu, asi tam dlho nebola...mám 100kW, kde mi to robili vidíš a stálo to 330eur, to tajomstvo nie je...keď budeš auto používať tak ako sa má, nemusíš sa obávať...ja som to nerobil preto, aby som z autom jazdil ako blázon, ale aby som mal rezervu...a ak spojka odíde, vymeníme, to sa môže stať aj bez úpravy...mal som predošlú upravenú, a nemal som problémy, popýtaj sa tu tých čo riešili 407ky...nikto sa nesťažuje....ak je motor dobrý, teda v servise ho najprv odkontroloval, sám vravel že si nedá na krk problém ak by bol zlý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridám aj video zrýchlenia v 6tom prevodovom stupni...pre tých ktorí pochybujú o výkone 2.0HDi....a ďakujem...dnes som dal update rádia, a idem inštalovať mapy 2012, mám na predaj, ak by mal niekto záujem o aktualizáciu RT4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné grafy. Přílohu tam dáš přes náhled.

to viem ale ja by som to chcel priamo zobraziť v správe...o to mi ide na Smart fóre to šlo cez ...odkaz URL, tu to v3ak nejde...hmm

kto však chce pozre cez odkaz na....

[upravil dne 2/6/12 23:30 od Robi607]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...