Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stříbrný vysavač 206


Kubajz.B

Recommended Posts

Vůbec nevim, jen odhaduji, že turbo nebude fit, ale nevím co v něm, vůbec se v tom nevyznám. Na repas sem koukal a nové za 9000,- . Uvidim.

Nezahrávej si s tím, pokud se turbo rozpadne jednak jdou kovové části do sání a jednak může zhavarovat středové ložisko a začne jít olej do sání což pokud okamžitě nezareaguješ znamená většinou konec motoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak dneska sem namontoval angel eyes, jsou perfektní s jedním ALE. POtkávací světla svítí strašně do země a to mam na přepínači nastavenou nevyšší hodnotu. Ve tmě to svítí tak 3 metry před auto. Je to normální?

EDIT. Když nastavuju výšku světel, tak ty motorky divně chrčí, jakoby jely naprázdno. Když koukam na zed, tak je vidět, že se ty světla nepatrně zvedají, ale opravdu jen trochu.

EDIT. 2. Příčina nalezena, před auto to svítí tři metry( v noci se s tim vůbec nedá jet) , protože obě světla svítí naplo napravou stranu, takže silnici nevidim, ale za to krásně vidit, co se na 50metrech vedle mě v poli děje. Myslíte že tto půjde nějak vykulíkovat? Ty dva šrouby co jsou na světlech( asi na štelování do stran) nějak moc nefungujou. PS: žárovkama to neni, mam tam H1 Nightbreakery :)

Děkuji moc všem za rady :)

[upravil dne 22/1/13 20:20 od Kubajz.B]

[upravil dne 23/1/13 21:09 od Kubajz.B]

[upravil dne 23/1/13 21:09 od Kubajz.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky tam mam H1 Nightbreaker od OSRamů :), ale už jsou světla seštelované a svítí bezvadně :)

No jo, zadní lišta, doma sem si lakoval všechny( přední nárazník, boční lišty, i zadní nárazník), ale jak sem jednou vjel do mycky, tak ta barva si vzadu asi blbe sedla a odloupla se. Přemýšlí, jak to dostat dolů. Vypadá to strašně, tak bych ho nechal zatim černej a někdy hurá do lakovny :)

JINAK ty AE jsou fakt parádní, akorát sem vzal tu levnější variantu v domnění, že u levnějších budou kroužky svítit žlutě a u dražších budou takové ty čiré. Čiré jsou i tyhle, ale mají docela malou svítivost. Jsou vidět jen za šera, takže přes den se s nima svítit nedá...což trochu zamrzí :nevim

[upravil dne 26/1/13 09:41 od Kubajz.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevim, ale pochybuju ze mas ty krouzky zapojený jako denní svícení a v Plzni mě zrovna za to nedávno vyhmátli a moc se jim to nelíbí když se svítí takhle..dal si tam motorky z originalu? nebo sehnal nějaký jiný já je mam taky ale mam tam jen manual stelovani a přemejšlim že tam dam motorky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo skoda ze si nezobral stymi ccfl kruzkami alebo tieto

https://www.dectane.de/SCHEINWERFER/Scheinwerfer-PEUGEOT/Scheinwerfer-Peugeot-206-02-07---2-CCFL-SLR---chrome.html?XTCsid=79b1e8036e6510d2907d146bceef7f09

Ja by som isiel do tychto vyzeraju neskutocne dobre :)

Ale hlavna vec ze uz dobre svietia :) a vyzeraju taktiez dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poula: No, nemam je tak zapojené :D ....motorky jsem tam dal originál, z těch starých světel a ještě sem to pak došteloval imbusem :)

Safi: No jo no, škoda to je a asi to už nijak nezměním. Chybama se člověk učí holt no :) . Přesně, hlavně že už to perfektně svítí, jinak sem dam ještě můj novej laďák, je prímovej :D

[upravil dne 26/1/13 10:34 od Kubajz.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s nima zatim problém neměl( s policajtama) :D ...až budeš mít zas cestu do Plz, tak dej vědět. Můžu se stavit na kus řeči.

EDIT : někde na BMW foru sem četl, že jediná věc jak zvýšit svítivost těch kroužků, je pustit tam víc šťávy. To se zas ale rychlejš vypálí.

[upravil dne 26/1/13 11:22 od Kubajz.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...