Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední repro P406


LU2

Recommended Posts

Zdravím,

Mám v plánu vyměnit původní přední repro za nějaké komponenty (nejspíš Hertz DSK 165.4) a rád bych se zeptal jestli někdo nemáte nějaký tip jak upevnit výškové reproduktory do původních otvorů na palubní desce?

Díky za odpovědi a názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j to si myslim ze je dobra volba tech repro osobne je moc neznam ale podle parametru a doslechu slusne. nejvetsi rozdil poznas na vyskach. ne adaptery se nedelaj. Jeste muzes vzit starej reprak vykuchat ho strcit do nej novej. ale odobne bych klidne sroubnul dodavanej adapter myslim ze ty co jsi vybral maji plastovej normalne jakoby pod krytku na 2 vruty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nechci zbytečně zakládat nové téma, tak se zpetám tady.

V mé 406 jsou obyčejné reproduktory Harman. Tady na Peugeot klubu jsem se před koupí auta dočetl, že originál hudba hraje slušně. Ale mě to přijde dost tragické. I fabka, která nová stála ani ne půlku má lepší přední repráky ve dveřích.

A teď můj dotaz. Nemůžu teď do auta sypat peníze a ani nechci řešit nějakou složitou zástavbu.

Zkoušel někdo přední repra ve dveřích zaměnit za repra třeba z Peugeotu 307? Mají stejný průměr, ale nevím hloubku.. Přijdou mi, že hrajou už dostatečně.

Nebo nešli by tam opravdu repráky z Fabie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Nechci zbytečně zakládat nové téma, tak se zpetám tady.

V mé 406 jsou obyčejné reproduktory Harman. Tady na Peugeot klubu jsem se před koupí auta dočetl, že originál hudba hraje slušně. Ale mě to přijde dost tragické. I fabka, která nová stála ani ne půlku má lepší přední repráky ve dveřích.

A teď můj dotaz. Nemůžu teď do auta sypat peníze a ani nechci řešit nějakou složitou zástavbu.

Zkoušel někdo přední repra ve dveřích zaměnit za repra třeba z Peugeotu 307? Mají stejný průměr, ale nevím hloubku.. Přijdou mi, že hrajou už dostatečně.

Nebo nešli by tam opravdu repráky z Fabie?

TAk to je pekna kravina co rikas, fabie nema lepsi zvuk a lepsi repro oproti 406 ce.... JA mam v aute origo repro + duc bednu a zvuk je libozni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaklad dobrej hudby je kvalitne radio.. ten clarion co je v 406 je uplne spodna trieda... tiez som chcel pomenit vsetko.. akonahle som zacal radiom Alpine vyssej rady nemusel som menit repro.. zvuk sa tak zmenil ze inymi repro by som to pokazil.. klasicke repro s dobrym radiom zahraju uplne super.. pravdaze koli basom som dal do kufra 15\" subwoofer.. hlavne je dobre radio a treba ho spravne vyladit a repro nieje potrebne menit kym niesu poskodene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zla citlivost az taka nieje.. urcite nie v porovnani z nejakymi priemernymi repro... a k tym vyskam? skusal si to nejako vyladit? keby si byval blizsie by som ti ukazal ako hraju povodne repro v 406ke a vysky hraju uplne perfektne.. ziadne presytene sycanie ako je zvykom v komercii...ked si tam davate bludy tak sa ani necudujte ze to nevie reprak poriadne nakrmit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pis si ze zkousel a dokonce i na jinych radiich ale ten vyskac proste necinka a dokonce jsem mel ty repraky na panelu a primo je porovnaval s jinyma. Je pravda ze origo radio nemelo tak velke nastaveni korekci ale co se tyka kvality reprodukce tak zrovna tohle bylo OK. Akorat ve 406 jsou proste dvere spatne repraky spatne a ty \"brutalne tluste kabely\" taky nejsou OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Nechci zbytečně zakládat nové téma, tak se zpetám tady.

V mé 406 jsou obyčejné reproduktory Harman. Tady na Peugeot klubu jsem se před koupí auta dočetl, že originál hudba hraje slušně. Ale mě to přijde dost tragické. I fabka, která nová stála ani ne půlku má lepší přední repráky ve dveřích.

A teď můj dotaz. Nemůžu teď do auta sypat peníze a ani nechci řešit nějakou složitou zástavbu.

Zkoušel někdo přední repra ve dveřích zaměnit za repra třeba z Peugeotu 307? Mají stejný průměr, ale nevím hloubku.. Přijdou mi, že hrajou už dostatečně.

Nebo nešli by tam opravdu repráky z Fabie?

TAk to je pekna kravina co rikas, fabie nema lepsi zvuk a lepsi repro oproti 406 ce.... JA mam v aute origo repro + duc bednu a zvuk je libozni.....

No jo, pokud máš duc bednu, tak to je pak jiná. Mě už ale nic takového do auta nesmí.

Druhá věc je, jestli nemáš sedana, kde jsou vzadu ovály, který to trochu dohánějí. Bohužel u Breaku jsou chrastítka, který bych nejradši vyhodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az se polame stahovacka musis to rozebrat :D koncern VW jak jsi spravne podotknul hraje lepe prave kvuli tomu ze se do dveri nedostanes treba ta zminena fabka ma od RV 2003 ten plech nytovanej a kdyz chces do dveri musis to odvrtat. Teoreticky nejlevnejsi a nejrychlejsi by to bylo zalepit asfaltovejma pasama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...