Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 vymena turba za vecsie


Fantik

Recommended Posts

milanrejpid - turbo zatial nemam ziadne lebo to moje skoncilo uplne :( a ked mi turbo islo tak wv passat 96kw PD som siel presne narovnako ale chcem stim nieco spravit ked uz to turbo musim kupit tak ci tak som myslel ze hned tam dam nieco vecsie ako je original ale tak teraz neviem lebo kazdy sa toho boji ako tu pozeram. Ked tu nieco riesili tak to je akurat ci maju doma CNC :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, jak uz jsem psal jinde v jinym prispevku, je fakt, ze plno lidi se pta na uplny ko....ny, ale koblih to nekdy opravdu prehani z odpovedma, ty lidi se fakt myslej, ze z nich delas blbce, uz by to chtelo rozlisovat, jestli to pises clenovy, ktery je tady tyden mesic a clenovy co je tu 10 let nebo ho znas osobne. Nehlede na to, ze mi prijde, pokud prijde nekdo, kdo uz nejakou upravu ma za sebou a chce dalsi, tak vsichni ochotne radej, diskutujou a pak prijde nekdo, kdo nema jedinou a hned je to blbost, kup si auto s vetsim vykonem atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milanrejpid - turbo zatial nemam ziadne lebo to moje skoncilo uplne :( a ked mi turbo islo tak wv passat 96kw PD som siel presne narovnako ale chcem stim nieco spravit ked uz to turbo musim kupit tak ci tak som myslel ze hned tam dam nieco vecsie ako je original ale tak teraz neviem lebo kazdy sa toho boji ako tu pozeram. Ked tu nieco riesili tak to je akurat ci maju doma CNC :bojim

Hale stejně tam nemůžeš foukat víc jak 1,3 max 1,4 základ je 0,8 až 0,9 když tam foukneš 1,5 tak to makovice nevydrží.... A další průser je mazání turba musíš mít věčí tlak oleje to znamená jiné čerpadlo :( s menšíma upravama tam šlo z 2,1 td 406 ale mazání to nezvládalo :/ tak šlo turbo zpět.. ještě je rozdíl jestli máš KKK a nebo GARETT jedno z nich je věčí ale teď nevím jaké :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak teraz neviem lebo kazdy sa toho boji ako tu pozeram. Ked tu nieco riesili tak to je akurat ci maju doma CNC :bojim

No a ako si sa rozhodol? Predpokladam, ze ti chlapci na fore predsa len pomohli a s tym \"vecsim\" turbom si si to rozmyslel a jedina uzitocna informacia pre teba z celeho vlakna bola, ze sa do toho jednoznacne nemas pustat..... ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih tady z nikoho blbce nedělá, mně přijde normální, že když se chci zeptat na konkrétní dotaz, tak o tom aspoň něco musim vědět...
:myslim když o tom budu vědět tak se přeci nebudu ptát ne?? trochu mimo logiku ale já už se tady na foru ničemu nedivim...njěkteří členové chtějí jen radu nebo názor a to aspoň takový aby tomu porozuměli a pak se rozhodli sami a sami si tu úpravu provedli.sice názory typu kup si jiný auto jsou většinou nejlepším řešením ale nápady typu výměny určitých dílů za jiné jsou taky řešením a ne vždy špatným a hlavně nereálným.je tu pár expertů co fakt řeší hovadiny viz známý Loudick před několika měsíci a ten si tu kritku zasloužil ale určitě ne tenhle normální dotaz takže se kluci viz například Koblih nad sebou zamyslete a když chcete odpovídat tak trochu vztřícně nebo vůbec.pak se nedivte že tyhle nováčci se na club vykašlou a nikdo se pak nechce stát řádným členem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...

takze otazkou vacsieho turba sa zaoberam aj ja, mam motor RHR cize 2.0hdi 100kw 320Nm u mna pojde von FAP, vacsi intercooler a hlavne jeho lepsie ulozenie, keddze v boku nema k nemu vzduch dobry pristup, chip je samozrejmost, u HDI je problem so vstrekovacmi ze su velmi drahe a musia sa pouzit od znacky ktora vyrabala vstrekovaci system ako napr u mna je to siemens, inac je na vyber nespocetne mnostvo vstrekovacov s roznymi objemami vstreku, u klasiky td je princip jednoduchy, neni vstrekovac elektronicky a TDI motory sa tunuju preto s takou oblubou, lebo maju velmi jednoduchy princip vstrekovania a wv vyraba auta s velkou kompatibilitou dielov, ked napriklad turbo aj vstreky z 2,5ky pasuju na 1.9tku tdi preto je to jednoduche u peugeotu je to zlozitejsie a hlavne traktorove motory od WV maju velku vydrz co sa tyka uprav, nakolko motor je konstrukcne fakt velmi prosty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze som pobruzdal po nete na tvojho 2 litra by malo pasovat turbo gt1749V s tym ze bateriu budes musiet presunut inde tu je link na anglicke forum, je to mozne vymenit ak dobre citam sa toto turbo nachaadza v mercedesackom motore 320cdi alebo ako citam da sa pouzit aj hybridne turbo gt1746s tu je linkhttp://www.tdocuk.com/viewtopic.php?t=7212

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...