Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 vymena turba za vecsie


Fantik

Recommended Posts

Ono by to tak legrační nebylo kdyby padaly seriózní dotazy... k podobný úpravám jsou v podstatě 3 cesty - 1. nákup hotových kitů které se \"jen namontují\" - to si dovedu představit doma v garáži. 2. úprava firmou, která se tím zbývá. 3. vlastní úprava.

Pokud jsem dotaz dobře pochopil tak tady řešíme bod 3. Nicméně k tomu musí mít člověk poměrně bohaté znalosti a zkušenosti, strojí vybavení, prostory, možnosti úprav SW, měření po úpravách. A takový člověk, takovou otázku nepoloží !

Takže jediné co zůstává je že se nejméně 1x za 14 dnů objeví výkřik do tmy, který minimálně obsahuje \"větší vstřiky, chip a větší turbo\" ... oblíbený je ještě větší I.C. Ale jaksi nevidím nikoho, kdo by na tom seriózně pracoval a vedl rozumnou technickou diskusi - a myslím na obou stranách.

... takže obvykle zůstane u vykucháni katalyzátoru, otevření sání a podobných tuzingových tákovin a čeká se na další výkřik do tmy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos na ibize 1.9 TDi GT v serii 110Ps a seriovy kovany motor....dostal s toho 220Ps a necelich 500Nm!! a to mal seriove turbo...

ma tam upravy: chladic nafty,velky itercooler,vecsie vstrekovace,upraveny soft RJ,zakazkovy vyfuk,upravene sanie...a terz si niesom iysty ci nema nahodou aj ostru vacku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacel jsem cist toto tema a postupne jsem si zacinal rikat, ze obcas mi lidi fakt pripadate jako stado ovci.. :( . vim, ze se normalne jiny turbiny davaj a cekal sem, ze nekdo odpovi, vsichni si z toho naopak delate .rdel a cpete sem jen chipy chipy chipy.

Fantik doporucuju ptat se nekde jinde, tady te hned vsichni zadupou do zeme, co to vymejslis za p.coviny.

Čakom souhlas, konecne se nekdo ozval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono reálně se bavíme o tom, že hodně mladej kluk koupí starý vylítaný auto a pak vymejšlí ptákoviny. Přitom jaký je problém třeba u 406 kopit 3.0 nebo 2,2 Hdi? Žádný, naopak by to bylo často ještě levnější. Takže začne utrácet za nesmysly bez jakýchkoliv znalostí. Místo toho aby dal auto dohromady, a pečlivou údržbou ho vrátil aspoň na původní stav, udělá z něho dýchavičnou plečku, která s mohutným rachocením jede hůř než původní kus. Do podpisu si hodí \"Kat Off, chip on....\"

A samozřejmě jsou i výjimky, ale troufám si tvrdit, že nikdy nenapíšou takovýhle dotaz :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš já jsem kluk ze vsi, my zatím CNCčka v garážích nemáme, ale jednou to příjde i k nám :mad:

[upravil dne 25/5/12 19:34 od koblih69]

taky ti asi uniká že ne každý k těm CNCéčkům přístup nemá.... a jak píše Jarda Moj...pak se nedivte že vám odpadávají řádní členové jako jste v některém příspěvku nebo diskuzi strašně brečeli a nebo že se nejezdí na srazy.když neznáš odpověď na konkrétní dotaz,odkaž na někoho kdo poradí a pomůže nebo se zkrátka nevyjadřuj.kor u tebe to fakt stojí vždycky za to....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih...nic proti ale nepamatuji si že bys ty někdy dal na toto normální odpověď..jen reješ a reješ já mám už od koupi u svého 2,2 hdi načaté turbo a čekám kdy mi plivne...a řeším naprosto stejnou otázku a to jestli nesehnat úplně jiné.

Zamysli se nad tím co píšeš, nebude to takový trapas... když už vyřešíš mechanickou zástavbu jak budeš řešit úpravu SW? Nebo počkáš až to padne do nouzáku s hláškou vysoký tlak turba? A pak se poškrábeš na zátylku?

Přesně o tomhle píšu, přitom by stačilo si něco nastudovat, net je toho plný. Nevznikaly by tyhle výkřiky do tmy, které nikdy nepřejdou v realitu.

Nicméně rozhodně se rád poučím, myslíš-li to vážně tak se rozepiš. Rozveď mechanickou zástavbu, řešení obrovské turbodíry co vznikne. Rozveď jak vyřešíš mazání, které nebude stačit. Máš-li někoho kdo ti upraví SW dej kontakt. Dej tip na vstřikovače, kteér použiješ. Bude stačit čerpadlo, asi se bude taky posilovat? Máš-li na takové úpravy vybavení a prostředky tak klobouk dolů - jdi do nich. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jde o to poradit a nedělat machra jako ty...rozhodně to není nemožné tak bych to nezavrhoval...byla to normální otázka a zas jako vždy se normální odpovědi nedočkal(od tebe ale žádné překvapení) já takovéto známosti nemám a člověk co vytvořil toto vlákno nejspíš taky ne...a myslím že je to forum proto ,aby se tu takovéto věci řešily.nicméně kamaráda který už výměnu jiného turba řešil a velice úspěšně mám..i když je to trochu jiný příklad bylo to do vozu ARO na trial s motorem iveco a turbo dával větší z něčeho jiného...zkrátka všechno jde... vyřešil tim dost podstatnou věc.originální iveco turbo mu tlakovao cca od 2000 otáček a turbo co má teď mu jde prakticky od volnoběhu takže má výkon hned v moment kdy potřebuje... a je to člověk jako já a my ostatní...s pilníkem v ruce ( nemá CNC stroje doma v obýváku) je to sice odlišný příklad ale prostě to lze a po světě se podobné věci dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tebou nemá smysl se o ničem bavit :D dělej blbce ze sebe a ne ze mě.já jen vyvrátil tvůj nesmyslnej názor tak to nech být:papa mimochodem tady je odkaz co jsem našel na netu.nevím jaké mají recenze ale cena mi přijde poměrně dobrá http://www.turbodmychadlo.wbs.cz/Peugeot.html

[upravil dne 26/5/12 21:24 od Strejdakopec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...