Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

???? 2.0hdi 170km max? 3500ot./min --- 170max.


borecjirka

Recommended Posts

Tož to já se taky přidám, když se to tu tak krásně zvrhlo, ikdyž mám voňavý benzíňáky.

306 1.6 jsem jel 163km podle GPS.

S 307 2.0i jsem jel 183 podle GPS, na tachometru přez 190, nevím přesně, ale šla by i víc. U dvoulitru se mě líbí to zrychlení. Ze 140 když na to šlápnu, tak je tam 180 překvapivě rychle, a v autě to není poznat.

Většinou až doma kouknu do navigace a vidím, kolik jsem vlastně jel nejvíc.

Nejkrásnější zážitky mám ze Škody 130 s motorem z Favorita 136. Ta mazala, až to bylo neuvěřitelné. Když o tom tak přemýšlím po letech, museli na dálnici koukat, když jeli 160km a já je střihnul. Ach, ukápla slza.

Dnes už jezdím klidně a pohodově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ked nemam 307 ale 206sw ale motor by mal byt rovnaký 2.0Hdi 66kW

po zakúpeni a prevetraní po dialnici mi to taktiež nechcelo ist viacej ako 170 km/h tachometrových. začal som na striedačku tankovať shell v-power a normalnu naftu do ktorej som pridaval VIF, samozrejme pravidelna vymena oleja a všetkých filtrov. Po dvoch rokoch na dialnici mi celý úsek od trenčína do trnavy ručička ukazovala tesne pod 200 tachometrových (proste som sa ponahlal ma schodzku ... :roll ). Boli sme dvaja v aute, 5 rýchlostný stupeň a otačky cez 4000, presne to už neviem, je to tak 2 roky dozadu. GPS mám iba v tlačenej forme, takže neviem koľko mohla byť skutočná rýchlosť ...

malo to aj jednu nevýhodu - tak rýchlo som este nevidel klesať ručičku na budíku paliva :D

takže 66 kW určite dá tych 190 tachometrových aj ked od tych 160 KM/h je zrýchlenie také akési pomalšie

[upravil dne 25.5.2012 20:22 od ujomarian]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeší se tu rychlost s motorem HDi 66kw, ale můžete napsat všichni, třeba i kolik vám to jede s šestiválcem :roll

Hele dal sem to sem jenom jako porovnání, silnějšího a slabšího motoru z čehož se u tý rychlosti dá taky vycházet. A jestli chceš ještě silnější tak s 2,2 HDI na 5 stupeň 225 dle tachometru a 4300 otáček. Jen aby to bylo teda komplet. :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já mám 79 kW 2,0 Hdi a zatim se s ní podle tachometru jel 170 max, ale víc sem jí nezkoušel, bylo to na pětku a 3000 ot/min.
já teda na 5 ve 170km mám rozhodně víc otáček není těch 3000 na 170km nějak málo:myslim

Přesně tak!!Mě to točí 3000 ot/min. při 150km/h;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...