Jump to content

???? 2.0hdi 170km max? 3500ot./min --- 170max.

borecjirka
 Share

Recommended Posts

Vím že 2.0hdi 66kw není žádnej sporták ale je to normální že mě pustí max. do 3500ot.min 170max. na 5 stupen ? Je to daný omezovačem a tím že je to slabý výkon. Nebo by mohla jezdit i více? Mám takový pocit že mi to jezdilo lépe......

:myslim:myslim:myslim

Já s 306kou a tentýž motorem dám 180 km/h a cca 3800 ot. Ale mám špatné těsnění u turba, fouká mi to tam. Až bude nové, možná bych dal více.

V TP mám max. rychlost 180 km/h ... kolik ty?

Mám Breaka 1.6 16V 80kW a maximalku co jsem dosahl když jsem jel za sanitou co vezla manželku byla 192 km/h na otáčky se nepamatuju.

EDIT: než se rychlost dostala na 192 tak to docela dlouho trvalo:(

[upravil dne 24/5/12 10:59 od Gabriel 307]

Gabrieli - Ty máš béňo a výše je řeč o naftě.

Já třeba mám 406ku 2,0 HDI 80 kW a taky mi přes 170 nejela - ale na rozdíl od jiných vím, že mám nafťáka, vím i proč mám nafťáka a kdybych chtěl závodit a lítat přes 200 km/h, určitě bych volil jinak.

Momentálně jezdím po dálnici do tachometrových 150 (občas, když se rozvášníme tak i ke 160 ho pustím) a nijak pomalý si nepřipadám

Tak jelikoz mam asi to same auto tak to na 100% jezdilo na zacatku rychleji :)

Kazdopadne kdyz jsem to zkousel podle tachometru jsem se dostal nekam nad 170km/h nicmene GPS ukazala maximalni rychlost 153,3 pak uz jsem to nikdy neporovnaval. :(

To ze to na tech 170km/h zrychluje asi tejden a dva dny nema smysl zminovat. :papa

freew: Ty už máš ale úplně jiný motor. Tady se řeší HDičko první generace.

U mě těch 180 km/h tacho bylo 173 dle navigace.

Jinak souhlasím s Medvědem, tohle není motor na závodění, ale na klidnou jízdu (100 km/h) a na to mi ty koníci pod kapotou bohatě stačí. :papa