Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Klepanie na nerovnej ceste


Qudrist

Recommended Posts

Klepanie na nerovnej ceste

Ahojte,

Mam peugeot 206 r.v. 2001 1,4

A mam takyto problem...ked idem pomalou rychlostou po nerovnej ceste tak mi nieco klepe/bucha .... v minulosti som mal podobny problem tak isto to klepalo/buchalo a bolo to v ramene alebo skor v tom klbe ktory je nanom...ozyva sa to ako keby s predneho praveho kolesa ked je rychlost auta vyssia tak ten zvuk nepocut ked idem pomaly tak ho pocut...myslel som ze to bude opet to rameno tak som ho dal vymenit ale ten buchot/klepot stale pocut...par kamosov mi povedalo ze to nemusi byt z praveho predneho kolesa ze zvuk sa moze prenasat a zavada je niekde uplne inde.... takze vymena ramena bola zbytocna (70€) ... tak sa vas chcem opytat na nejake rady kto by mohol byt problem...potom som si vsimol ze vyfuk mam dost labilny a dost sa kolise myslel som ze to robi vyfuk a bucha mi o plast ktory je kolo neho ... dal som opravit aj to ale ani to nepomohlo .... nie som ohladom aut zrucny takze mi len skuste poradit co by to mohlo byt aby som prisiel do servisu uz rovno zo zistenou zavadou a aby to dali do poriadku....

Dakujem vam setkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau,mojej mladej takto na 206 totalne trieskalo od predku,boli to az dunive zvuky-boli v prdeli stabilizatory,ktore su docela lacne a vymena mi zabrala asi hodinu-odvtedy je pokoj.ale netvrdim,ze mas ten isty problem,a ked davas auto niekam do servisu,je divne,ze to nevedia zistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som s tym v servise nebol, pretoze viem ake su srvisy cloveka chcu len okradnut a ja sa do aut velmi nevyznam preto som chcel najpr v poradit aby som do servisu prisiel uz s vedomostou co to asi moze byt ... lebo ked tam pridem len tak ze zistite kde je problem tak mi povie trebalo toto menit aj tamto menit a vymenili sme uz aj toto a suma bude palica .... Ale diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovorím, že niektoré servisy nie sú také ako píšeš, ale:

1. Pokiaľ dám auto do servisu, výslovne požadujem aby ma VOPRED oboznámili aká je chyba a ČO VŠETKO sa musí robiť, resp. meniť na aute a KOĽKO to bude cca. stáť...

2. Pokiaľ by suma za prácu/diely na ktorej sme sa dohodli nesedela z realitou (samozrejme +-10% som schopný cvaknúť navyše)

pri preberaní auta, nemať problém ich poslať do prdele, zobrať auto preč a pohroziť im prštekom... :bacha

3. Skús tie stabilizátory, najčastejšie odchádzajú práve ony...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...