Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake papiry na soupravu a vyber dodavky


h4wk3y

Recommended Posts

Myslis na Kokorine?

Rad pokecam, treba do te doby vymyslim dalsi napad, co rozjet :mrk

Jestli jsi šikovnej, jak píšeš, tak práci vždycky najdeš, hlavně nebejt línej (jako jsem já), běž za tim, co tě baví, vždycky se to ale nepovede, takže, podnikání bych v tvym případě nevymejšlel (i, když, strejc má pneuservis v Praze, a, nezastaví se), a bral práci, která tě povede dál, v tom, co tě zajímá. Vejška je sice hezká záležitost, ale, dneska, kdy práci vysokoškoláků dělaj pomalu ukáčka mi nepřipadá jako +. Dodělat jí můžeš vždycky, ale, u opotřebovanýho mozku to jde hůř. Přeju ti hodně úspěchů (pouze můj názor, prosím nekamenovat) :D:D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mildíku, prosím o jeden příklad oboru kde dělají ukáčka práci vysokoškoláků
Čti to líp, nejsem vzdělanej, ni VŠ nemám, ale, psal jsem \"pomalu\" takže, i, na to dojde :D:D:roker Možná ti budu připadat, jako pesimista, ale, dost lidí, co, chtěli něco dokázat, jsou v jinejch zemích, ale, to už zavání politikou, takže :xvul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mildíku, prosím o jeden příklad oboru kde dělají ukáčka práci vysokoškoláků
Čti to líp, nejsem vzdělanej, ni VŠ nemám, ale, psal jsem \"pomalu\" takže, i, na to dojde :D:D:roker Možná ti budu připadat, jako pesimista, ale, dost lidí, co, chtěli něco dokázat, jsou v jinejch zemích, ale, to už zavání politikou, takže :xvul

Spíš než by Jeny měl číst líp bys ty měl líp psát - třeba tak, aby to co píšeš dávalo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mildíku, prosím o jeden příklad oboru kde dělají ukáčka práci vysokoškoláků
Čti to líp, nejsem vzdělanej, ni VŠ nemám, ale, psal jsem \"pomalu\" takže, i, na to dojde :D:D:roker Možná ti budu připadat, jako pesimista, ale, dost lidí, co, chtěli něco dokázat, jsou v jinejch zemích, ale, to už zavání politikou, takže :xvul

Spíš než by Jeny měl číst líp bys ty měl líp psát - třeba tak, aby to co píšeš dávalo smysl.

A co bys chtěl??? Román:D:D:roker Myslím, že, chytří to pochopí, a, jestli ty tomu nerozumíš, tak to mě vážně mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytří především už od prvního pohledu chápou, jak neskutečnou hovadinu jsi tu nesmyslně plácnul. Zaprvé nekvalifikovaný člověk nemůže dělat kvalifikovanou práci, když mu ta kvalifikace pro tu práci chybí, na pochopení toho by ti měla stačit už jen elementární logika a překvapuje mě, že ani tu nemáš, takže už jen proto je tvé tvrzení, jak úkáčka pomalu dělají práci vysokoškoláků totálně nesmyslné, a za druhé chytří s obecným přehledem o situaci vědí, že absolventů VŠ v řadě oborů je přetlak, sami nemají práci a berou tak práci méně kvalifikovanou - takže úplně přesně naopak než tvrdíš řada VŠ dělá pomalu práci úkáček. Jestli si chtěl napsat tohle, nauč se psát, a jestli na tom svém původním nesmyslu stále trváš, tak se prober.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytří především už od prvního pohledu chápou, jak neskutečnou hovadinu jsi tu nesmyslně plácnul. Zaprvé nekvalifikovaný člověk nemůže dělat kvalifikovanou práci, když mu ta kvalifikace pro tu práci chybí, na pochopení toho by ti měla stačit už jen elementární logika a překvapuje mě, že ani tu nemáš, takže už jen proto je tvé tvrzení, jak úkáčka pomalu dělají práci vysokoškoláků totálně nesmyslné, a za druhé chytří s obecným přehledem o situaci vědí, že absolventů VŠ v řadě oborů je přetlak, sami nemají práci a berou tak práci méně kvalifikovanou - takže úplně přesně naopak než tvrdíš řada VŠ dělá pomalu práci úkáček. Jestli si chtěl napsat tohle, nauč se psát, a jestli na tom svém původním nesmyslu stále trváš, tak se prober.

Dík, tak tohle jsem potřeboval vědět, asi máš splín, proč se tu na fórku špičkovat? Ty máš názor, ale, tomu kdo, chtěl poradit, na toho ses vykašlal, a, reaguješ, jen na to, co jsem psal já:D:D:roker Fakt nechápu o, co, ti jde ???? Jestli, přiznání, že, jsem pako, a, umim houno, tak dobře, povedlo se, kdybys lépe četl, tak to pochopíš. Jestli ti jde jen o můj názor, že, nás tu rusové, a, další inostránci za chvíli ovládnou, tak, bohužel, za tim si stojim, ale, to už sahá moc do politiky, a, to sem nepatří :D:D:D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mildík, napsal jsi to obráceně, oddie ti to vysvětlil :roker

Jinak proč má přerušovat školu? Znám lidi, co studovali, přitom začali makat a řekli si \"přeruším to na rok, dva, pak budu studovat dále\", samozřejmě už se na studia nevrátili, protože přičuchli k penězům a už se jim opět do školy nechce.

Jen si dostuduj to, co máš, ať je to klidně obor, kde je mraky absolventů, ale určitě lepší než jen gympl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, toho hodinového manžela klidně zkusit můžeš, vybavení tě bude stát zlomek toho co dodávka, děláš jen tehdy a to, co si nasmlouváš, a kolem Pardubic úplně chudí lidé nejsou, podle mě tam bude po těch kutilech pro drobné domácí práce docela poptávka. Akorát to asi bude chtít časem živnosťák na instalatérství, padesátku na elektriku apod., když ti to půjde a budou zakázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vrátím se zpět k původní otázce...

To, že se dá s B+E tahat těžší souprava než 3,5t bylo vysvětleno...

To, že na zpoplatněnou dálnici stačí dálniční známka do 3,5 tuny mám zjištěno - rozhodující je hmotnost tažného vozu.

Ale teď můj dotaz - Budeme dávat \"kouli\" na Transita - maximální hmotnost vozidla cca 3 tuny, když za to zapojím vozík 750 kg, tak budu souprava přes 3500 kg. Nepotřebuji už tachograf? Když to bude na firemním autě?

Díky za názory... Demo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

h4wk3y : Taky se přidám s názorem to nedělat. Pokud studuješ a chceš to pouze jako přivýdělek, sežeň si klasickou brigádu. Léto na krku, určitě se vyplatí poptat někde na stavbách, u elektrikářů, okenářů, sádrokartonářů atd. Určitě se domluvíš na brigádě klidně na jeden den v týdnu atd. A nebo klasické výpomoce v obchodech, úklidy...

Kupovat dodávku a vlek na občasné využití je pitomost. Nejen že si musíš vydělat tolik, aby se ti ta investice vrátila, ale taky musíš platit pojištění na auto, jako živnostník sociální, zdravotní, daň a spoustu dalších věcí. A věci k autu taky nejsou zadara ( gumy, brzdy , náplně ... ).

Ideální si najít brigádu v oboru co tě baví a po skončení studia u té firmy pár let pracovat. Něco se naučit, vydělat vlastní peníze a až potom podnikat. Ve škole tě nic pro život nenaučili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Demo, Tachograf potrebuješ pri zahraničných jazdách, ak je celková hmotnosť súpravy nad 3,5 tony. Pri domácich jazdách ak si vozíš svoj materiál a šofér je zamestranec firmy, ktorá vlastní vozidlo, tak tachograf nepotrebuješ. Jeddná sa teda o nekomerčnú prepravu. A na auto 3t + príves 750kg ti stačí B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...