Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba na (bi)xenony na 307 (ne HID)


pre.vit

Recommended Posts

Zdravím,

zbylo nám něco málo peněz a tak mě napadlo jestli by šlo předělat obyč. halogeny na xenony. Ale nechci nějakou HID sadu, ale komplet se vším (senzory na nápravě, atp.) aby to bylo legální. Jak moc složitá a drahá taková přestavba může být? Dělá to někdo?

Koukal jsem, že jeden neorigo světlomet vyjde na cca 5tis. (tzn. 10tis. za oba) + 2tis. výbojky + ?? přestavba..

[upravil dne 24/5/12 09:10 od pre.vit]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě na tom pracuji akorát teď nějak nebyl čas abych to dodělal.. ale náklápění asi nebudu mít. + nebudeš mít homologaci na světlech na xenony..!!

jinak zde

chybí tu ještě kryt zepředu a pořádně uchytit.. ale je to piplačka to dopasovat vyřezat atd.. snad to dotáhnu do konce..

kdyby tam nebyla ta mlhovka tak by se dala koupit čočka bixenon co se prodávají na ebay to by bylo jednodušší ale ta se tam nevleze...

post-20655-14109624589161_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, nikdy by mě nenapadlo, že ostřikovače můžou stát 25tis.

Nevím, že se to nedělalo. Jen jsem šel do autokelly (e-shop) a pod tímhle autem jsou i 2 druhy lamp pro xenon s motorkem pro naklápění - jedna (prý origo) Bosch za cca 25tis. a pak jiná z druhovýroby, která se dá sehnat za 5tis.

Tak jako tak jsem to chtěl i s homologací a tak, nechci jezdit a dostávat pokuty/být vyhazovanej z STK/atd.

A přesně tak, chci to do té káry v podpisu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...