Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na diagnostiku


Petr V.

Recommended Posts

Dá se prosím vyčíst z univerzální diagnostiky přesná příčina??Mám na mysli kontrolku motoru a Antipolution fault,vím,že mám problém s EGR,ale nevím jestli elektromagnetický ventil (selenoid),nebo pneumatický EGR co je na motoru.V servise mají jen DIA na motor a přesně to nezjistí a autoelektrikář říkal,že to vyčte z čísla závady.Nerad bych tam trávil půl dne,jelikož taky nemá origo DIA Peugeot.Nebo,nemá někdo v okolí Uherského Brodu origo DIA Peugeot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S panem Wolfem se znám,je dost šikovný a hlavně tomu rozumí,už jsem u něj párkrát byl,asi tak před rokem naposled (kódoval mi klíče,aut. světla atd.),ale on sem jezdí k rodičům (do Nedakonic) to mám tak 25 min.,a většinou přes výkend,ale já to mám přes léto hodně nacvakané,hlavně přes výkendy,máme mimo jiné prodej zmrzky a já jsem tam sám a to od rána do večera,tak se mi pak nechce moc nikam jezdit,jsem rád,že se dostanu domů do 20.00 hodin.Proto se ptám po někom z okolí,abych to mohl absolvovat dle nějaké vzájemné dohody,třeba kdyby někdo přijel.Taky jsem chtěl po panu Wolfovi odstranit ten EGR nějak přes DIA a říkal,že to bude furt blbnout,že to chce vyměnit,ale vůbec si nepamatuji co to bylo,sem tam ta kontrolka vyskočí,ale nedělá to žádnou jinou paseku,tak jsem to moc neřešil.Teď jsem se díval,že ten ventil stojí nějakých 1400,- a mám dělat brzdy,tak chci,aby to kluci zfoukli přijednom,ale nemůžu jim tam auto nechat na zkoušení,potřebuji to odpoledne odvézt,tak potřebují vědět,co přesně tam zlobí a musí se vyměnit.Vím,že jsem dost náročný,ale oni si už zvykli a nemají s tím problém :-),vždycky se jim revanžuji.

S Wolfem jsem vždy komunikoval přes zimu,to mám dost času,ale teď mi jde o to,že auto povezu skrz ty brzdy (to nepočká) a chtěl jsem to při jednom.

[upravil dne 23/5/12 22:14 od Petr V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...