Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.7 HDI - alternátor


vita31

Recommended Posts

Ahoj všichni,

dnes se mi stal nepříjemný problém s mou 607. Při jízdě mi na dálnici praskl alternátor. Vozidlo bylo odtaženo do servisu. Údajně je poškozená i nějaká kladka. Samotný alternátor prý vyjde na 32 tis. Kč.

Myslíte, že by se to dalo opravit (sehnat díl levněji) nebo mám počítat rovnou s touto cenou?

A to má vozidlo najeto jen 137000 km....

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš hledal tady http://allegro.pl/listing.php/search?string=2.7+HDI+alternator&category=620&sg=0 a pak přinejhorším udělat repas za cca 3000

Rozstřelen altík, to bych chtěl vidět. Fotka by nebyla? Buď konstrukční chyba, nebo nějaké jiné poškození, ale že by se roztrhnul provozem??? Hmm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ti v tech dveřich nechýbi celej mechanizmus okna tak většinou odchazi jen plastovy jezdci, v kely se daj koupit novy http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoKtA107TjUVX+H+WUUdHrJbjCSH5xlF2Zb86eQ1hD5Vrwz7q7OwcaAiqjK8cTCY76AhEUI1hZYZYBazOjCIrv8IRATc/DFjujKsTr9ijQ53TTP3jGYs9ckA19XJOpQHYiVHneUqRKiy6jDKfC0r5li3FTlnKh8ztCZ2Z+9xtPxDx/KcpBz2XroC/5fis1qPMdTJLNzuZZ285K7+VM9rNCkfotDlTI24WTfyzK8o2oqC/A== , je to kovove provedení. z trochou šikovnosti si to vymenis sam, ja sem to spravoval nedavno. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...