Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 zkušenosti


jaroslava26

Recommended Posts

No pánové nezlobte se na mě, ale vy snad máte (nebo jste měli) jiný auto než já :myslim

Motomoto:

Svislé sezení? No nic ve zlém, ale přišel jsi na to že opěráky se dají polohovat, že si tam můžeš skoro lehnout? :D Jo ty sedáky mohly bejt delší, to je pravda, ale asi je takhle krátký udělali kvůli mojí manželce, ty to je akorát. No mohli je udělat prodlužovací jako v Medvědech. A že v Oktávce je pohodlnější svezení? No to snad ne :bojim Na těch tvrdých lavicích, opěrka pro ruku na dveřích je tvrdá, až hrůza, prostřední je společná, proti parníku nepolohovatelná, sedí se skoro na zemi, tvrdé to je, hlučné ....

Sagic: Čoveče nemohl bych přijít k Tobě někdy pobejt? Ty musíš mít neuvěřitelně pohodlnej záchod. Já mám jen ten klasickej, keramickej s tvrdm prkýnkem co má uprostřed díru :D Hlavu si sice o opěrku neopřu, ale mám ji kousíček od ní a o to jde, ne? Kdybych ji měl opřenou, bál bych se že usnu. A na řazení rychlostí taky bez problémů dosáhnu a to mám jen 183 cm. No snad pojedeš do Kokořína a poměříme jak máš dlouhý ruce :D Hele na jakejch kolech to auto máš? Já mám 15\" a je to pohodlný. Jel jsem i na 17\" a bylo to daleko tvrdší, ale taky to lépe sedělo. No mně prostě vyhovuje to co mám.

No co člověk, to názor, mně ale ten parník vyhovuje, i to pohupování a naklánění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba jsou citróni pohodlnější.. :D

Já teda nevím, ale jestli jsi do toho vlezl z felicie co máš v podpisu tak chápu, že ti to přijde pohodlný:mrk

Jinak tou pozicí jako na záchodě jsem myslel, že sedím dost vzpřímeně abych na vše dosáhl a nohy mám pokrčený skoro do pravýho úhlu. A když si to sedadlo dám víc dozadu, tak se pořád musím předklánět neboť řazení je pak na dlouhou ruku a výhled do strany na křižovatkách je taky hroznej, koukáš leda do B sloupku :roll

Jinak si ale nestěžuju, jezdí s tím hlavně manželka a já si lítám v 306 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, vlezl jsem do toho z Felicie, ale pokud srovnám Feldu s Oktávkou, tak co se týče pohodlí, tak Oktávka rozhodně nevyhraje. Jinak jsem jezdil v Laguně, v Meganech, ve Mondeích, ve 407, v 308 ... a parník mi z toho přijde nejpohodlnější. No možná proto, že je můj :roker Ale je pravda, že v 306 a 406 jsem nikdy nejel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nestačim se divit, moje postřehy po 3 letech s tímhle \"kouzelnym\" autem, sedačky jsou tvrdší, to je pravda, v porovnání s Ulysse, o Renda 9 nemluvě, tam byly křesílka, ty opěrky hlavy mě taky sejou, páč u Ulldy, a, i, jinejch vozítek, se daly dát až pod hlavu (je to spíš o pohodlí, než, že, by člověk zachrápnul), každdý avto má + a- třeba u golfa III se mi líbilo, že, má zrdcátka i na mrtvej úhel, nechápu, proč Frantíci, u, takovýhohle auta to neudělali? Asi jim bylo trapný kopírovat skopčáky, no, budiž, ale, motomoto má pravdu ergonomie pro řidiče je mizerná, asi to dělali pro průměrnýho čelověka, já mám 163cm on skoro 2 m a ten panel s kvedlátkem, je fakt špatnej. Když jedu dálku, tak jde tempomat, sedačka dozadu a pohoda, ale, abych to měl pod kontrolou,neboť lidé řídí nepochopitelně, tak musim cuksfírovat se sedačkou, aspoň neusnu. HLAVNĚ, JESTLI NĚKDO CHCETE TOHLE AUTO, PROVĚŘTE SI PŮVOD A NAJETÝ KM , já si naběhl, a loni mě to stálo 100 000 :D:D:roker, a proč to píšu, auto mělo mít nalítáno cca70 000km a, 2 roky před tim, než jsem ho koupil už mělo 160 000 :D:D:D:roker Jsem blbec, ale, určitě bych si ho koupil znova, ale, hodně bych konzultoval, s prima lidičkama tady na fórku, který jsem před tím neznal. Uvidíme se na srazu :D:D:D:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové nezlobte se na mě, ale vy snad máte (nebo jste měli) jiný auto než já :myslim

Motomoto:

Svislé sezení? No nic ve zlém, ale přišel jsi na to že opěráky se dají polohovat, že si tam můžeš skoro lehnout? :D Jo ty sedáky mohly bejt delší, to je pravda, ale asi je takhle krátký udělali kvůli mojí manželce, ty to je akorát. No mohli je udělat prodlužovací jako v Medvědech. A že v Oktávce je pohodlnější svezení? No to snad ne :bojim Na těch tvrdých lavicích, opěrka pro ruku na dveřích je tvrdá, až hrůza, prostřední je společná, proti parníku nepolohovatelná, sedí se skoro na zemi, tvrdé to je, hlučné ....

Sagic: Čoveče nemohl bych přijít k Tobě někdy pobejt? Ty musíš mít neuvěřitelně pohodlnej záchod. Já mám jen ten klasickej, keramickej s tvrdm prkýnkem co má uprostřed díru :D Hlavu si sice o opěrku neopřu, ale mám ji kousíček od ní a o to jde, ne? Kdybych ji měl opřenou, bál bych se že usnu. A na řazení rychlostí taky bez problémů dosáhnu a to mám jen 183 cm. No snad pojedeš do Kokořína a poměříme jak máš dlouhý ruce :D Hele na jakejch kolech to auto máš? Já mám 15\" a je to pohodlný. Jel jsem i na 17\" a bylo to daleko tvrdší, ale taky to lépe sedělo. No mně prostě vyhovuje to co mám.

No co člověk, to názor, mně ale ten parník vyhovuje, i to pohupování a naklánění.

:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja len tak na okraj.....Keď už tu došlo na porovnávanie ,tak by bolo možno dobré porovnávať autá v rovnakej kategórii...lebo mi príde úplne mimo od veci porovnávať komfort sedenia v sedane (Octavia, P306,P407...) s komfortom sedenia vo veľkom rodinnom MPV.

A k téme:

Moja C8 zatiaľ splnila všetko ,čo som od nej očakával...7 miestne veľké rodinné auto,zatiaľ bezporuchové a spoľahlivé(klop,klop),pohodlnejší a modernejší nástupca rodinného R EspaceII,ktorý som predtým vlastnil..... a potom jedného dňa možno príde zas niečo lepšie,novšie a modernejšie.:D

[upravil dne 24/5/12 13:39 od Juve]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč neporovnávat komfort sezení nebo odpružení s jinou kategorií vozů. Právě že od rodinného MPV jsem čekal více pohodlí. Podle mě má lepší sedadla i 806. V S-maxoj nebo novým Sharanoj je taky ergonomie lepší tak proč to neříct?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, řešíme furt to samé a furt nové vlákno, naco?:xvul

Porovnáváte hrušky a jabka. Samozřejme že 306 a 807 bude konfort o jiném. U mně taky kluci ve fabče usnuly asi po 100 km a ted v C8 usnou po 10 km. Žena je těhotná a stěžuje si na nerovnosti na vozovce, já jí furt říkam, buď ráda že máme francouze, mít němce tak jedeme místo výletu do porodnice.:D

Ale každý obhajuje to svoje h..o :P

:papa

Porovnávat můžeme třeba tady: Název se dá změnit;)

[upravil dne 25/5/12 07:39 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom doplní co jsem myslel tím svislým sezením.

Dřív a nyní opět (C4) mi děsně vyhovovalo vysoké auto protože se tam dobře nastupuje a vystupuje a je dobře všude vidět, ale u P807 jsem byl zklamán tím posezem. Protože po třech hodinách jízdy jsem už nevěděl jak si sednout cože se mi jende nestávalo. To co jsem mysle u Octavie je ta věc, že když mám sedačku na doraz vzadu tak v pohodě natáhnu svoje dlouhé nohy a sedí se daleko pohodněji. Fakt úplně natáhnu, kdežto u P807 je mám stále pokrčené a nenatáhnu.

A lektní opěrka u Octavie je také štelovací a to nejen na výšku, ale i směrem dopředu a dozadu. Ale je moc nízká takže teď jsem spokojený s citrónem. Prostě i 806, kterou jsem měl půjčenou kdysi mi přišla měkčí a pohodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti zatím pořád dobré - vždycky se těším na přesednutí ze služební Fobie:blicismajlik

Mě se sedí dobře, mám 198cm a jsem spokojen.

Místa je všude na rozdávání, děti nejradši nastupujou přes kufr :D

Jinak opravy jako na každým jiným autě- běžné věci.

Pokud nepřepravuješ víc jak 5 lidí tak bych šel asi do něčeho drobet menšího (třeba do toho Citrona GP apod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaroslava26 už postoupila na jiný level, auto za stejne penize, určitě bude lepší než to v áčkách, ale nechápu proč někdo když bazarník kupuje sedačky do třetí řady, aby machroval že je to 7 místné, proč nekoupí stejnou barvu :-(

http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/807/10194101?goFrom=list

A ta záruka najetých KM, no neber to když to má 0 km, takže je to nové auto :-). Km odhaduji tak 190-220 tis.

[upravil dne 25.5.2012 11:48 od tyjo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí přátelé,

tak včera jsme byli v tom AAA na tohle auto http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/807/10330855?goFrom=list ,už jsme ho viděli v sobotu a fakt super kousek jen jsme si ještě domluvili komplet prohlídku v Peugeotu a ta včera nedopadla drobné závady jako urezlí výfuk by se daly tolerovat ,ale kupodivu i toho servisáka byla řídící jednotka uplně bez záznamu jakoby to auto nikdy nebylo na diagnostice ,tvrdil že se s tím ještě nesetkal prý to muse někdo komplet smazat a doporučil nám to nebrat,navíc v AAA inzerovali servisní knížku a zatím měli jen kopii a bez posledního záznamu,dále nebyli schopni doložit že je ze zahraničí skutečně po prvním majiteli,tak jsme zamáčkli slzičku a nekoupili to.Musíme hledat dál v nabídce je jich poměrně dost,ale poctivých prodejců pomálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...