Jump to content

Peugeot 807 zkušenosti


jaroslava26
 Share

Recommended Posts

Milý majitelé Pežotků,mám otázečku zvažujem zakoupit Peugeot 807, 2.0 HDI, 100 kW, 2008,konkrétně tento :http://www.aaaauto.cz/cz/peugeot-807/car.html?id=2368788&make=92&model=1223 ,jaké máte skušenosti s poruchovosti a tak ? Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že tady na foru je popsáno dost, ale proč zrovna áčka ? Ukrutná sleva na 150 letý leasing, smlouva k ničmeu poohlédl bych se jinde, záleží jak chceš využív velikost auta, já si ho koupil proto, že potřebuji občas odvézt 7 lidí a mám 2 děti a že se tam pohodlně vejdeme, nečekám od toho zázraky, důležité že se vezu.

Začal bych spíš než áčky takto :

www.sauto.cz a vyhledávání a smlouvání :-)

[upravil dne 23.5.2012 12:27 od tyjo]

Link to comment
Share on other sites

A určitě bych někoho požádal o lustraci vozu, protože bez toho už bych dneska nic neriskoval. Přijde mi podle fotek že to má zelené podsvícení velkých budíků a to by odpovídalo vozu 2006 a méně, tak pozor na omlazení.

Ona \"výhoda\" v AAA že všechny vozy vlastní může být i dvojsečná, protože nevidíš co se dělo dřív než si ho přihlásili na sebe.

Link to comment
Share on other sites

Taky to vůbec nemusí být toto auto co je na fotkách za tuto konkrétní cenu, je dost možné že jich tam mají více kusů a inzerují a chtějí chytit kolouška do bazaru to stačí on si pak něco vybere !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

na to prověření je asi jiná sekce, mít 260 tak se chvíli poohlížím a nekoupím první auto které je naleštěné v áčkách, to je můj názor, protože aut je jak s..... a nikdy není nic tak horké aby to nepočkalo :-):aut

Link to comment
Share on other sites

Tak abych se taky zapojil. S autem jsem naprosto spokojen, věděl jsem do čeho jdu a kupoval jsem auto přímo od předchozího majitele. Chtěl jsem velký, pohodlný a bezpečný auto a to všechno to splňuje na 100%. Spotřeba je až na dalším místě a těch 8 litrů se mi zdá přiměřený. S bazary nemám všeobecně dobrou zkušenost, kupoval jsem přes bazar 3 auta a nic moc:( Ale čemu bych se zcela yrčitě vyhnul tak to jsou áčka. Zrovna nedávno tu někdo popisoval jak přes známého přímo ve jmenovaném bazaru zjistil, že auto mělo najeto 2x víc než bylo uvedeno.

Link to comment
Share on other sites

Jinak asi Tě místo takových keců co Ti říkáme zajímaly zkušenosti s tímto autem. Já mohu říct svoje a na rozdíl od většiny zde nemusím chválit svého koně (což jsem nikdy nedělal) protože už ho nemám.

Záleží na tom co jsi měl doposud. Oproti jiným může připadat jako typicky francouzké měkké auto, ale mě po Renaultu přišlo spíš jako německé tvrdé. Teď mám opět francouze se vším všudy.

Jinak hodně se zde píše o poruchách, což mě třeba hodně vyděsilo, když jsem přišel, ale to je tím, že jsou tu v převaze starší auta a pak spousty \"kutilů\" co vše montují a opravují sami a hlavně ti co jim vše funguje to tu neustále nepíšou a tak se spíš řeší problémy.

Moje auto až na maličkosti vše v pohodě a žádné problémy, motor hodně háklivý na kvalitu nafty, jinak vše v normě. Jezdí to dobře, ale neseje to, což je u secího stroje dost velká závada.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Podle mě cena vyšší, ale km můžou klidně odpovídat. Jinak podsvícení je oranžové už od 10/2006- vlastní zkušenost :D

Nevím jak ostatní, ale o tom pohodlí bych klidně diskutoval, v porovnání s 306 je o dost tvrdší..

Link to comment
Share on other sites

No mě také moc pohodlné nepřišlo, hodně svislé sezení a krátké sedáky, ale já měřím dva metry, ale pravda je že i Octavia mi příjde pohodlnější.

Link to comment
Share on other sites

No sedadla... je to jako když sedíš na záchodě:D

Hlavová opěrka k ničemu, to bych musel mít zakloněnou hlavu abych si ji opřel a když si posunu sedadlo dozadu aby mi sedák podepíral stehna tak si sice přitáhnu volant k sobě, ale pak už nedosáhnu na řadící páku (1.3. a 5. stupeň) co je na středové konzoli..

Asi mám krátký ruce nebo co :aut

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...