Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NASHLEDANOU NEJLEPŠÍ FORUM !!!!!


martin.holub

Recommended Posts

Milí přátelé, loučím se s nejlepším a nejrozsáhlejším forem na internetu z důvodu prodeje mého miláška P406 1,8 81kW LPG.

Musím uznat, že snad žádná jiná značka auta nemá tak rozsáhlé forum, kde téměř okamžitě dostanete spoustu odpovědí na cokoliv :))

......... Mimochodem, koupil jsem Ford Fusion 1,4 TDCI, tak doufám, že jsem neprohloupil, a že i Ford bude mít kvalitní forum o autech :))......

tak se tady mějte pěkně a ať Vám pežotci slouží :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas - třeba zrovna já (byť si vozím zadek už v několikátém Piškotu) jsem typickým představitelem \"kecálků\", kteří přes toto fórum řeší všechno možné. Na rady kolem aut se moc necítím (jsou tu mnozí, kteří vědí víc a tak - než bych tipovat a třeba dal radu špatnou - do sekce servis ani nepíšu).

Stejně ale přiznávám, že jsem tu našel několik lidiček, které beru jako kamarády (a budu je tak brát i kdyby jezdili na kolobrndě) a třeba v období, kdy jsem rekonstruoval medvědí brloh jsem tu dostal velké množství opravdu cenných rad, které s auty neměly vůbec nic společného.

[upravil dne 23/5/2012 09:03 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vy mladí budete odcházet a já starej pardál jsem se nedávno přihlásil.

Neodcházej.Byl jsem v několika klubech, jak jsem měnil auta a proto mám

zkušenosti jak to chodí jinde.Mohu prostě jen konstatovat, že tady to opravdu

\"jede\".A přijali mě opravdu dobře (viz můj první sraz 2012 v Jičíně).Také mám ještě Audi 100 \"doutník\" r.v. 1987 4-kolka(před měsícem nová technická),ale

drahé polovičce se zalíbil P-307 SW,tak co jsem měl dělat.Nevěděl jsem o tom autě nic (já \"expert\" do doby než jsem se přihlásil nevěděl co to je EGR ventil,

FAP,váha vzduchu a pod.-když o tom někdo mluvil,myslel jsem,že na mne

mluví cizí řečí).Poslední dobou jsem trávil hodiny u PC a četl a četl a jak tady někdo říkal,není to je o autech a to jen dobře.

Tobě přeju ať ti nové auto krásně jezdí, a klubákům zároveň dík za rady,kterých není nikdy dost.

[upravil dne 23/5/12 19:32 od mccolor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,myslím si,že mnohé \"mezilidsky - internetové\" vztahy,které tu panují by nám mohli mnohdy závidět i vlastní členové rodin....Za celou dobu se mi tady nestalo,aby mě někdo poslal někam,že nemá čas,že nemůže....Takže za mě jednoznačně :super

pod to bych se i podepsal :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...