Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prerušované pískanie za jazdy pri pootočenom volante


DomiFreeman

Recommended Posts

Staré kotúče ešte mám, no sú fest zhobľované a o obvode je už veľký límec, ktorý bude trieť furt, jedine, žeby som to stočil na sústruhu, ale zas zbytočne platiť a nebude to ono... No zajtra idem na nejakých 100km preč, dúfam, že sa to snáď usadí ešte trocha a bude šecko fajn... Keď nie, asi ma drbne... Nič ma už nenapadá, čo by to mohlo robiť... Uvažujem nad Brembo doskami, ale keď bude problém niekde inde ? Nechcem už sypať a do auta tam kde netreba, lebo šetrím silno na iné veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se také k pískajícím :-((((Zničeho nic mi to také píská. Řekla bych levá strana,předek. Přestane to otočením volantu třeba jen o ždibek.A, další den zase nanovo. Nic měněno není. V září mám jít na garančku 50000km. V plánu jsou měnit brzdové destičky-přední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinakyp: Akej značky máš kotúče a dosky ?

fejfarz: Všetko bolo odmastené sprejom na to určeným...

Dnes som dal skúšobnú jazdu 100km a vrátilo sa to do pôvodného stavu, tak celý zúfalý som to rozobral komplet do poslednej šrubky, na valčeku boli jemné ryhy od bordelu a to mohol byť asi zdroj problému, všetko som prečistil premazal, zabil 4,5 hodiny a pevne i keď ani nie na 60% verím, že keď zajtra do toho sadnem, tak piskot bude definitívne minulosťou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes som kúpil opravnú sadu na brzdy aj s piestom 12,50 eur, (v autorizováku 40 eur bez piestika) a nové komplet šrúby za 3,60 eur. Všetko som rozobral, prečistil, všetky stičné plochy až prehnane vyleštil, vymenil nové diely, všetko okolo kolesa podoťahoval, prečistil a premazal. Zajtra idem na skúšku či moja robota nestála zasa nazmar a dám vedieť, už ak toto nepomôže tak netuším čo...

P.S. ta sada bola od Frenkit Espaňa a obsahovala všetky gumičky na strmeň, trocha červenej vazelíny a brzdový piestik. Za 12,50eur nebolo čo riešiť... Robota tak na tri a pol hodiny pri jednom strmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...