Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ecce Homo 106 sraz


kujon106

Recommended Posts

Bydlení jsem psal, že je možnost v tom kempu. Nicméně už je dost pozdě a nevím jestli bude ještě místo. Samozřejmě jestli chcete, tak vždycky se dá spát v autě. Míst na parkování je tu hodně :D

K tomu příjezdu by mě to samotného zajímalo, tak pište, ať se můžeme něják domluvit :)

Většina z vás přijede asi od Olomouce, tak bych viděl sraz u Tesca, ale můžeme kdekoliv, to je jedno :)

Jinak určitě doražte. Ve startovní listině vidím i Kiu Ceed (auto za rozumnou cenu :D ) Takže to bude hodně zajímavé.

[upravil dne 22/5/12 20:29 od FiFa_cze]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jdu v Pá na 18. hodinu na maturák a pak se cca v 9-10 vrátim. Takže nejlíp když někdo přijede před, nebo všichni až po :D Můžete přijet i v sobotu, ale nejlíp když tu budete kolem 7 ráno, protože v 8:00 je start. V sobotu večer bych volil mezi grilovačkou a akcí v Disco Lidovka, kde bude fakt naváno lidma a pilotama :D Nebo můžem něco ugrilovat, pojíst a vyrazit na akci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Loni nám to moc nevyšlo a letošní závod už se pomalu blíží, tak se jen tak namátkou zeptám, jestli nemá v plánu někdo přijet na čumendo? :) Nejedná se o plánování srazu, jen se ptám, jestli někdo nemá v plánu přijet :)

Závody se konají 1. – 2. 6. 2013 :)

[upravil dne 11/4/13 11:22 od FiFa_cze]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...