Jump to content

Ecce Homo 106 sraz

kujon106
 Share

Recommended Posts

Zdar hoši,

zakládám tohle téma pro přehlednost a hlavně abychom si srovnali program co, kdy, kde, jak a za kolik :-)

Času je relativně ještě hodně, ale není radno nic podcenit.

Takže, kdo přijedete už v pátek? Kde se sejdeme? Kde budeme bydlet?

Bydlení jsem psal, že je možnost v tom kempu. Nicméně už je dost pozdě a nevím jestli bude ještě místo. Samozřejmě jestli chcete, tak vždycky se dá spát v autě. Míst na parkování je tu hodně :D

K tomu příjezdu by mě to samotného zajímalo, tak pište, ať se můžeme něják domluvit :)

Většina z vás přijede asi od Olomouce, tak bych viděl sraz u Tesca, ale můžeme kdekoliv, to je jedno :)

Jinak určitě doražte. Ve startovní listině vidím i Kiu Ceed (auto za rozumnou cenu :D ) Takže to bude hodně zajímavé.

[upravil dne 22/5/12 20:29 od FiFa_cze]

Tak já jdu v Pá na 18. hodinu na maturák a pak se cca v 9-10 vrátim. Takže nejlíp když někdo přijede před, nebo všichni až po :D Můžete přijet i v sobotu, ale nejlíp když tu budete kolem 7 ráno, protože v 8:00 je start. V sobotu večer bych volil mezi grilovačkou a akcí v Disco Lidovka, kde bude fakt naváno lidma a pilotama :D Nebo můžem něco ugrilovat, pojíst a vyrazit na akci :D

Já nechávám docela nerad auto někde stát, ještě když bude navíc naložený hafo věcma. Z toho důvodu bych spíše preferoval nějakou \"komornější\" akci (grill, drinky, atd.) u aut. A na nějaký piškotéky jsem už taky docela starej :-)

No tak jak to tak vidím, tak zatím seš rozhodnutej přijet akorát ty, lentilka a jeden borec s 306kou a možná přijede machy...ještě se měl zúčastnit jirka, ale ten se k tomu něják nehlásí

Byla by to škoda kdyby to nevyšlo

Tak to tak vidím, že nám sraz padá. Jedinej kdo by přijel na 100% je Kujon, takže to celkem nemá smysl ne? Je to škoda, ale co se dá dělat...ve třech srazovat nemá moc smysl, když to má navíc Kujon pěknou štreku.

• 10 months later...

Loni nám to moc nevyšlo a letošní závod už se pomalu blíží, tak se jen tak namátkou zeptám, jestli nemá v plánu někdo přijet na čumendo? :) Nejedná se o plánování srazu, jen se ptám, jestli někdo nemá v plánu přijet :)

Závody se konají 1. – 2. 6. 2013 :)

[upravil dne 11/4/13 11:22 od FiFa_cze]