Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EVO diesel od Slovnaftu - má to zmysel???


romik1

Recommended Posts

Slovnaft je nejhorší benzinka. Ve Frenštátě jsem tankoval jednou právě tam a po ujetí cca 2km od benzinky se mi rozsvítila kontrolka motorku a vyhodilo to několik chyb v počítači. Když jsem přijel domů, do plna natankoval u OMV a chvíli jezdil, chyba zmizela.... A kamarád takhle tankoval vícekrát a pokaždé nějaká chyba vyskočila. I když je to benzín, nafta bude stejné svinstvo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne tankujem len OMV ... Este som na nich nepocul skoro nic zle... Osobne by som namiesto premioveho dieslu tankoval klasicky diesel, a dolieval tam VIF ko, to bude asi istejsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovnaft je nejhorší benzinka. Ve Frenštátě jsem tankoval jednou právě tam a po ujetí cca 2km od benzinky se mi rozsvítila kontrolka motorku a vyhodilo to několik chyb v počítači. Když jsem přijel domů, do plna natankoval u OMV a chvíli jezdil, chyba zmizela.... A kamarád takhle tankoval vícekrát a pokaždé nějaká chyba vyskočila. I když je to benzín, nafta bude stejné svinstvo...

slovnaft frenstat :D ... jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...