Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Malá nepozornosť.


stefano

Recommended Posts

Takisto som drbol aj ja v PL. Akurat ze to bolo na krizovatke a v zime. Bola kosa a na ceste lad. Stali sme na krizovatke, ja som bol druhy a typek na Fiate Seicento predo mnou. Pohol sa do krizovatky a odbocoval dolava ja doprava. Neslo absolutne nic-bolo cistucko. Ked som videl ze uz je pomaly v strede krizovatky tak som sa pozrel este raz vlavo ci nic nejde. Bola to sekunda. Pozrem pred seba a kokot stoji na mieste. Este som stihol strhnut doprava a chytil som ho lavou prednou castou. Jemu praskol naraznik a vysypalo sa svetlo. U mna to nevyzeralo az tak strasne kym som sa nepozrel blizsie. Vid foto dole. Oprava v ASO stala €2500. :blicismajlik

Apropo stefanovho videa - je jasne ze zodpovednost za tukanec bude vzdy na vodicovi ktory tukne toho pred nim. Ale nie vzdy to je pripad nepozornosti.

Do otca na krizovatke typek nacuval. Vysiel do krizovatky, tam zostresoval, dal spiatocku a nadrbal. Prisli fizli a z automatu isli dat pokutu otcovi bez vysetrovania \"za nedodrzanie vzdialenosti\". Az ked sa stresko co donho nacuval priznal tak sa fizli chytali za hlavy ze toto este nevideli. :D

Ale dlha story,asi uz pojdem radsej z prace domov. :papa

post-21542-1410962455937_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to stalo ještě s Vectrou. Paní přede mnou popojížděla do křižovatky a když dala všem přednost, rozjela se. Já se začal rozhlížet vlevo a vpravo - nikde nikdo- a najednou BUM! Paní přede mnou bezdůvodně zastavila už za hranicí křižovatky. Od té doby si na to dávám bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za :xvul ale zaujimalo by ma ako mal dotycny urobene to nahravanie. Je vela videi na youtube kde su zachytene havarie vdaka takymto on board kameram. maju to hlavne rusi. ale uz som videl aj v polsku tieto rekordery. myslim ze nieco take stalo 160 zlotych a nahrava v HD. zaujimava vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za :xvul ale zaujimalo by ma ako mal dotycny urobene to nahravanie. Je vela videi na youtube kde su zachytene havarie vdaka takymto on board kameram. maju to hlavne rusi. ale uz som videl aj v polsku tieto rekordery. myslim ze nieco take stalo 160 zlotych a nahrava v HD. zaujimava vec.

Máš na mysli tohle HD 720p ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo tady kamera

sorry za :xvul ale zaujimalo by ma ako mal dotycny urobene to nahravanie. Je vela videi na youtube kde su zachytene havarie vdaka takymto on board kameram. maju to hlavne rusi. ale uz som videl aj v polsku tieto rekordery. myslim ze nieco take stalo 160 zlotych a nahrava v HD. zaujimava vec.

Máš na mysli tohle HD 720p ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí mít android telefon a tuhle aplikaci zdarma

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hovans.autoguard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ob3ZhbnMuYXV0b2d1YXJkIl0.

da se dokoupit i PRO verze cca 50kč a ta umí natáčet na pozadí. Používám jí a můžu jen doporučit, telefon dám do držáku a sama začne nahrávat. má to hromadu nastavení...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne nieco take FlyingDragon. len sa mi to zda lacne z tvojho linku.

Nasiel som nieco taketo, co rozonava aj naklony vozidla a brzdenia a pod. Moze sa potom spatne prehrat video z trasy aj s graickou ukazkou naklonov apod vo videu.

http://moto.allegro.pl/video-rejestrator-czarna-skrzynka-hd-720p-sensor-g-i2311786930.html

Myslim o tom dlhsi cas, ale obavam sa presne toho co napisal dodo407sw. Ked to namontujem tak hned niekde pridrbem :D

[upravil dne 23/5/12 10:56 od Vlado-77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dostal na Vianoce niečo takéto: http://www.leopard.sk/video-kamera-do-auta-acam/pr/120511

Kvalita záberov nie je bohvieaká (pri búračke by hádam stačila) ale vcelku dobre sa prispôsobuje svetelným podmienkam a hlavne má výhodu že má sekvenčné nahrávanie.

Len ešte musím vymyslieť nejaké upevnenie a miesto kde bude, lebo ten držiak má dosť veľký a hlavne aby nebola taká nápadná pod sklom a nelákala dlhoprstých..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam taku, kvalita obrazu nie je bohvieco, ale myslim, ze staci. Paci sa mi na nej, ze sa zapina sama po privedeni napajania z adaptera, cize hned po nastartovani ide a po vypnuti motora sa vypina.

Inac kamery do auta sa riesili v tomto vlakne

este som to cele nedocital.

Teraz riesim nejaky drziak, lebo ten povodny pretrca az pod zrkadlo a dost to vadi.

Chcel by som to vyriesit priamo na drziak zrkadla a kameru umiestnit priamo pod plastovy kryt uchytenia zrkadla. Skusal som dat dole zrkadlo (neuspesne, nechem tam nieco odlomit) a skusal som nieco o tom najst na fore (tiez neuspesne, asi sa musim naucit hladat :P ).

Viete mi poradit, ako dam dole zrkadlo z okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...