Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jde ověřit vin u citroena?


brslen

Recommended Posts

Určitě. Prostě nadiktuješ VINko, a pak zapláčeš na vejdělkem :D (rozuměj dozvíš se, že skutečný stav km je + 90tis a více) nebo, že poslední záznam je 3 roky starý a auto mělo za rok provozu 45tis (pokud to nebyl taxík, tam to bývá cca 100tis/rok :)

P.S. Omlouvám se za pesimistické řeči - právě jsem si prošel koupí auta rodičům:(

[upravil dne 22.5.12 19:53 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ověřeno.Jen když to tady tak čtu,tak já už hledám auto 2 měsíce a všechny jsou stočené.Třeba jsem ověřoval superba rok 2004 na tachošu měl cca 145 tisíc,skutečnost byla v roce 2008 měl najeto cca 280 tisíc a kdoví kolik najel do roku 2012.Prostě hova.. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáčení km je lidmi, hledícími na magickou číslovku víc než na celkový stav auta vyžadováno - a kde je poptávka, je pak i nabídka (a pokud je takové stáčení ještě v podstatě legální, tak už se není vůbec čemu divit).

Holt od německé hranice směrem na východ začíná Asie, budeme se s tím nějak muset vyrovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mraky stočených aut je i v samotném Německu, jen tak mimochodem.

Co se týče sehnání auta, sám jsem se po autě koukal rok, než jsem narazil na solidní a nestočené, a bylo především pekelně drahé - pokud jdete hlavně po ceně, sami si předem vybíráte potenciálně problémové, absolutně čisté auto nemá nikdo důvod dávat levně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...