Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audio 406


Feelly

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat jakým audiem je osazena 406 1.8 85kw 2001 výbava ve předu el okna manualní klima..

Byl tu zesilovač?

V zádu jsou repro průměr 13cm?

Ve předu v palubce jsou výškové repro nebo ne? Popřipadě jak veliké tam asi dát?

Jinak scháním zadní plato s odkladací schrankou a těma vyřezama pro ty ovály a roletkou.

Díky moc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedan mám.. Jenže Eliptický tam nejsou jsou to jako 13cm repro nemam tu odkladací schránku a vyřezy pro repro v platě..v zádu budou nějaké malé nevím... Jinak díky za info. ))

Jo ještě.. Jak se dostanu k těm na palubce je tam nic moc přistup auto máme krátce a nechci ho hned zničit normalně to podeberu placatym šroubovakem a vycvaknu nebo jak?? Díky.

[upravil dne 21/5/12 19:00 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc.. Jo jo koukal jsem.. Takže to někdo osazoval něčím.. Proto vzadu jsou asi ty 13 nebo jestli to jsou 10cm.. Takže asi budu osazovat jiným audiem dám tam Pioneera deh 2300Ub místo toho Blaupunktu.. A repráky do palubky jsou 55mm jsem zjistil ve předu jak si řikal 165mm a v zádu asi 130mm no uvidím když tak nějaké rady ohledně zadního repra a těch výškových? Do dvěří repro mám... Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...