Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake auto? uz je doma!


Vítek1

Recommended Posts

Tak panove jakou ma zivotnost zhruba prevodovka myslim obecne ne jen peugeot konkretne me ted zajima Peugeot 406 a Golf IV. ale asi pribudou dalsi kousky

[upravil dne 23/5/12 14:03 od Vítek1]

[upravil dne 23/5/12 16:33 od Vítek1]

[upravil dne 9/6/12 17:12 od Vítek1]

[upravil dne 11/6/12 22:09 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no abych to upresnil mam nabidku na golfa v benzinu IV za velice rozumnou cenu je k nemu veskera dokumentace i vymeny oleju v automatu uvnitr jak novej az na lehce volezle VW plasty coz je klasika je v hodne dobre vybave coz uz je teda co rict jede krasne a ma akorat nejake drbance z parkoviste a teda automat a 230000km normalne bych asi o golfovi neuvazoval a v benzinu vubec ale tohle je fakt zajimava nabidka a na to moje nynejsi poskakovani a najezd 200km mesicne asi staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel docela me to vyhovovalo je to 1,6 cenu jeste jednam ale bude urcite pod 60000 s tim ze k autu je vse co clovek potrebuje na celorocni provoz. je to tenhle http://www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/golf/10017258?goFrom=list jeste jsem se prave dival na 406 taky mela automat RV 2003 ale to byla popelnice! musim rict ze toto auto je jedno z mala co ma verohodne dolozitelne KM neni vybydlene akdyz se na neco ohledne auta zeptam tak me jsou schopni rozumne odpovedet, neni nikde rezavej. a bazarnik (ma ho v komisi) tak me upozornil na vec kterou jsem pri prvni prohlidce prehlid coz se jen tak nevidi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak motor jsem si typnul dobře - ověř si spotřebu oleje. Pokud jezdíš tak málo tak ti nebude vadit ani spotřeba benzínu. No a v kombinaci s tíhle automatem je to španý nápad. Cena 60 tis. za rok 99 se mi zdá přemrštěná i kdyby to bylo s jiným motorem a v manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neni spatne zkusim po nejakejch mrknout v brne! ale ten golf je fakt bez investic jsou k tomu skoro nove zimaky letni maji taky dost vzorku desticky kotouce jak nove atd ale dik za dobre navedeni stilo me nenapadlo a toto nevypada spatne http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/stilo/10247157

nebudou problemy s tim sklem na strese?

[upravil dne 21/5/12 20:23 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle malý Stilo je těžce opomíjený auto a tomu odpovídá cena. U 4 dvířka a tím spíš u kombi je subjektivně trohcu horší zadní náprava, ale tady je to myslím vyhovující. Vzhledově to vypadá podle mě moderně a jediný co je dobrý si pohlídat je čistej zvuk motoru, jakmile to zní jako diesel tak jsou hydroštěly plné karbonu. To se dá sice vyčistit, ale něco to stojí a nesmí být \"líznutý\" vačkový hřídel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...