Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake auto? uz je doma!


Vítek1

Recommended Posts

Jeziš marja :D 156 tku a ešte v 2.4 JTD :)

Toto auto som vlastnil v benzinu, ale na diesly som tiez co to poskusal. Auto, ako celok, pokial je v poriadky, ma vsetky diely napravi v poriadku, atd atd, je to uzasne, a pre mna nadcasove ... Komfortno \"sportove\" auto, proste super ... Problem je, ze v takom stave ho tu nikde nekupis :)

2.4 ka je na predek velka, okrem znacnej nedotacavosti, dost trpia predne ramena ... Na 156 tkach sa menia ramena ako na beziacom pase. Lacne polske ramena, tam vydrzia co do 15-20 tis. KM, aj to bude asi menej v cisto mestskom prvoze. 2.4 JTD bolo viac verzii, ale ze by boli nejak extremne vydarene, to ne ... Navyse spotreba tiez nebola ocarujuca ...

Podla mna to je obrovska kasicka na penize :) Samozrejmy, da sa kupit aj dobry kus, ako sa to podarilo \"nam\" ale ten servis aj pri obcasnom jazdeni \"zabolel\" v penazenke :)

Inak keby som chcel starsie auto s automatom do 50 tis. Kč, jednoznačne idem po Fiat Punto 1.2 16V 59 KW = s CVT bezstupnovym automatom :) Čo to mám na tom najazdené, a je to malý zázrak s japonským automatom. Motor velmi vydareny, pomerne velmi svizny do mesta, dialnicne tempa doslova bez problemov, a spotroba uplne v norme ... Navyse som moc o pokazenych prevodovkach tychto aut nepocul, maju vlastnu mierku na olej, aj maly olejovy filter, a ten sa meni presne ako v motore, takze pohoda jahoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne rozdil 2 valcu :D no uvidime jak dlouho vydrzi doma. Nejak me to auto moc nebere, ale jezdi se s tim dost prijemne klima je tam automaticka a vzdycky se to dobre proda proste takova volba z rozumu. me v celku bylo jedno co to bude hlavne slo o stav

[upravil dne 9/6/12 21:39 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak jsem psal nekolikrat ze je to uplne jedno co to bude a jde o to aby to nebyla plecka. rekni me co s tech aut nesplnovalo moje pozadavky? uz jsem chtel koupit to punto ale to padlo na domluve s bazarem - byl jsem s nima domluven ze to beru pokud opravi nejake zacady nebo me daji slevu chlapik rikal ze to musi probrat s kolegou a ze se me jeste ten den ozve neozival se 2 dny tak jsem zacal hledat dal nasel jsem tu ibizu a pak vola ze to opravili. Ono ten pristup u toho punta byl uz predtim divnej kdyz 2 bazarnici sedi v kukani a strci ti klice at se jdes podivat tak to jeste beru ale kdyz to nenastartuje a ty jdes za nim at ti to nakopne a on ti strci startovaci zdroj do ruky a vybavuje se dal.... navic jsem zjistil ze tam to auto uz docela dost dlouho stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zvuk podle toho co jsem cet na webu jsem cekal horsi docela to jde - ten motor nema dvouhmotu vsude je na nej spoustu dilu tak uvidime ale soudit budu az s tim neco najedu. Oproti puvodne malem koupenemu Grande Puntu je ta Ibiza mnohem lepe zpracovana ale Grande bylo hezci a motor me prisel mnohem kultivovanejsi ale zase palivovej filtr za 2000 a vejs je docela sada

[upravil dne 10/6/12 18:48 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...