Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake auto? uz je doma!


Vítek1

Recommended Posts

tak jeste by me zajimal nazor na ford focus 1,6 primo tenhle http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/focus/10223174?goFrom=list predpokladam ze v pozdejsim prodeji si bude stat lepe nez ten fiat?

[upravil dne 23/5/12 14:50 od Vítek1]

Řešíš divný věci (myslí to s tím prodejem) a neřešíš třeba to jakou barvu má PP nárazník ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no reknu to asi takto 307 jedine po modernizaci - na to nemam auta kolem 80000 jsem tak nejak zavrhnul neni to to co jsem chtel nic se me nelibi! mozna jedno BMW e46 kupe ale to je zase hovadina to brat kvuli pojisteni a tak i kdyz bych docela rad! Jelikoz nejsou penize a nemam na auta co bych aktualne chtel, chci jit do auta kolem 50000 a to stilo co navrhl koblih me velice zaujalo byl jsem se v jednom projed 1,6 a docela me to chytlo.Navic kdyz bude lepsi doba moc na tom clovek neprodela a muze koupit neco dle predstav. Do nafty se uz moc nezenu protoze malo jezdim a sance na koupi stareho diesela v dobrem stavu je velice mala

Edit: ke 406 asi takto kdyz v ni utecete jen o fous dost hnusne nehode uz to neni ono navic moje byla fakt krasna a vzdy s ni budu srovnavat tu dalsi....

[upravil dne 23/5/12 20:13 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi ale zase zmena je zivot a stilo me strasne prekvapilo je brutalne mrstne a dost pohodlne ma city servo jede skvele. ja jsem cekal za 50000 rozvrzanou olezlou krabicu nekvalitni zpracovani atd a opak je pravdou. a ma 6 pytlu!! a 4 hvezdy bezpecnosti :) ale zatim jeste rozmyslim. Uvidime co jeste pojistovna treba me mile prekvapi! ale berte taky ze jsem nezamestnany musim teda rict ze az na tu nehodu tak se mam moc skvele nic me netrapi delam si co chcu atd :)

[upravil dne 23/5/12 20:39 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho volantu to může mít najeto i o 100tis víc:aut

Jinak Stilo je v pohodě, vůbec bych se ho nebál.. V mém okolí jsou tři, dva majitelé jsou naprosto spokojeni a jeden má problémy s řídící jednotkou, že občas chcípne a nejde nastartovat, ale bylo už s tím kupováno.

Ono si moc nevybereš, každý auto má něco a u Stila můžeš sehnat relativně mladé auto s nižším nájezdem za méně peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...