Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe - zrcátka nejdou zklápět ?


Whisky

Recommended Posts

zdravim, chci se zeptat nefunguje mi tam elektrika a když otočím kolečko tak se to ani nehne... do nedávna to šlo pak třeba se to chytlo kouslo a zase šlo a ted už to nejde vůbec ? a chci se ještě zeptat jak sundám ten plastovej kryt z těch zrcátek..nechci to nějak odlomit nebo tak něco..tak jestli klasicky vyloupnu sklo a pak to nějak odcvaknu ? díky :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozebírá se to jak píšeš. Vada je to běžná, spousta lidí to neřeší, sám mám na voze druhou sadu která už nějaký čas nefunguje (vždy mě to odešlo přes zimu). Kdyby ti po opravě zbyl funkční motorek, napiš mi prosím, rád ho odkoupím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popis na rozebrání už tu někde je. Vyklop sklo co nejvíc nahoru a uvidíš tam 2 drátky. Jeden jakoby přimáčkneš k druhému a zatlačíš dovnitř. Tím se odjistí sklo. Tak bacha ať Ti hned nespadne na zem, ikdyž by ho měly držet dráty na vyhřejvání. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super tak to nějak zkusim udělat šetrně :D páč to chci dát do barvy.... a jinak k tý vadě..rootsky když je to častá vada tak prosim tě co tam odchází teda ? páč jestli to je motorek tak mi těžko zbyde...to má každý to zrcátko svůj motorek ne? a že by odešly oba to se mi nezdá.. je tam možnost něčeho jinýho ještě ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě odešel dvakrát pravý motorek, jednou jsem ho rozebral a vysypal se na mne jakoby kruhový magnet rozpadlý na kusy, podruhé jsem to už neřešil...U MUX to může být cokoliv, bez něj vpodstatě jen motorek, ovládání ve dveřích (to pár lidí taky zlobilo a já ho mám taky \"zbastlené\" po tom co de mi olánala uvnitř ta páčka na zrcátka), nebo něco mezi tím (přerušený vodič), taky to má někde pojistku tak koukni na ni... U sebe spoléhám na to že dám dohromady ten motorek, vyzkouším a hodím do police a za dvacet let budu montovat jen na veteran srazy :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...