Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čidlo teploty chladící kapaliny


joemikes

Recommended Posts

caste a bezduvodne spousteni sahary ano, nouzak, to nevim, spis ne

Diag Bosh, mechanik říká, že je chyba v čidle, ale přesný číslo chyby neznám. Poslední diag FAPu ukazovala 7% zanešení a nízký tlak před i za, před časem byl na 70%, je to dost zvláštní, i když jsem jezdil děnně v DE po dálnici. Při zátahu nahlásí antipolution fault, hodí se do nouzáku a spustí se sahara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo stojí relativně pár korun, takže to můžeš zkusit, al ejá bych šel spíš cestou správné diagnostiky a pak by se vidělo. Ono co to znamneá špatné čidlo? Zkrat na kostru? Nebo na +? Nebo rozpojený obvod nebo posunutý rozsah... já jenom abys neplatil zbytečně...

[upravil dne 21/5/12 14:27 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo stojí relativně pár korun, takže to můžeš zkusit, al ejá bych šel spíš cestou správné diagnostiky a pak by se vidělo. Ono co to znamneá špatné čidlo? Zkrat na kostru? Nebo na +? Nebo rozpojený obvod nebo posunutý rozsah... já jenom abys neplatil zbytečně...

[upravil dne 21/5/12 14:27 od koblih69]

Půjdu se domluvit radši přímo k pežoťákům ať to všechno zjistí pořádně. Je fakt, že pořád něco někomu platím a nic. Dík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak voni pežoťáci asi nebudou z nejlevnějších ;). Spíš jsem myslel pro začátek někoho s diag. a podle chyb by se vidělo.

Teď jsem byl u kluků co mají Diag na Pažouty, zkoušel dělat regeneraci FAPu, to nevim proč nešlo. Ukazovala 14% zanešení, ale prý pod baterkou je čidlo do který jdou dvě hadičky a když se zanesou, může to pak klamat. Zatím to žádný chyby nenašlo, vlítnu tam až se mi zase rozsvítí a hodí do nouzáku, snad už budu vědět čím to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...