Jump to content

Čidlo teploty chladící kapaliny

joemikes
 Share

Recommended Posts

caste a bezduvodne spousteni sahary ano, nouzak, to nevim, spis ne

Diag Bosh, mechanik říká, že je chyba v čidle, ale přesný číslo chyby neznám. Poslední diag FAPu ukazovala 7% zanešení a nízký tlak před i za, před časem byl na 70%, je to dost zvláštní, i když jsem jezdil děnně v DE po dálnici. Při zátahu nahlásí antipolution fault, hodí se do nouzáku a spustí se sahara.

Čidlo stojí relativně pár korun, takže to můžeš zkusit, al ejá bych šel spíš cestou správné diagnostiky a pak by se vidělo. Ono co to znamneá špatné čidlo? Zkrat na kostru? Nebo na +? Nebo rozpojený obvod nebo posunutý rozsah... já jenom abys neplatil zbytečně...

[upravil dne 21/5/12 14:27 od koblih69]

Čidlo stojí relativně pár korun, takže to můžeš zkusit, al ejá bych šel spíš cestou správné diagnostiky a pak by se vidělo. Ono co to znamneá špatné čidlo? Zkrat na kostru? Nebo na +? Nebo rozpojený obvod nebo posunutý rozsah... já jenom abys neplatil zbytečně...

[upravil dne 21/5/12 14:27 od koblih69]

Půjdu se domluvit radši přímo k pežoťákům ať to všechno zjistí pořádně. Je fakt, že pořád něco někomu platím a nic. Dík :-)

No tak voni pežoťáci asi nebudou z nejlevnějších ;). Spíš jsem myslel pro začátek někoho s diag. a podle chyb by se vidělo.

Teď jsem byl u kluků co mají Diag na Pažouty, zkoušel dělat regeneraci FAPu, to nevim proč nešlo. Ukazovala 14% zanešení, ale prý pod baterkou je čidlo do který jdou dvě hadičky a když se zanesou, může to pak klamat. Zatím to žádný chyby nenašlo, vlítnu tam až se mi zase rozsvítí a hodí do nouzáku, snad už budu vědět čím to.