Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nákres s vnitřními rozměry


tgregi

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

@Sawoy  Však jsem psal že Ti ten nápad někdo šlohne a bude na něm dělat těžký peníze. Dnes jsem objevil tuto je to teda do VW a je to oficiální výrobek tudíž asi bude mít všechny ty razítka ale když srovnám kolik jsi psal Ty že to má výrobní náklady a za kolik to oni dodávají tak to bude asi dost slušnej vejvar.  Navíc mě osobně přijde ta konstrukce z hliníkových profilů elegantnější a praktičtější a lehčí. Jasně oni v tom mají vestavěný vařič ale to je jediný co Tvoje nemá ale nebyl by problém ho tam někam takhle dopasovat.

https://www.garaz.cz/clanek/volkswagen-t6-nest-by-egoe-promeni-se-v-loznici-a-kuchyni-21000240?dop-ab-variant=5&seq-no=1&source=hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vlastně ani jedno ani druhý. V kolejnicích to stojí na plastových spojkách (červená) co svisle čouhají z jeklů (zelená). Pasujou tam dokonale (vlevo křížová 2D/4 a vpravo téčko 2D/3 svisle) čili u jinýho auta změřit a konstrukci přizpůsobit.

 

post-42822-0-75876600-1431627912.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Já to mám udělané takhle, konstrukce z jeklu, vprostřed dělená, dozadu výsuvy 120 cm a do boku také na obě strany tam je tuším 55 cm na každou stranu. Na tom deska z překližky a matračka a peřiny a polštářky..... 🙂  Jezdím jen ve dvou + štěk, tak sedačky nevozím. Tady je prd vidět, až ho zase naložím, tak udělám lepší foto. 

IMG_20210712_081834.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá práce. Ve dvou je to hej, můžeš bez sedaček níž a máš větší výšku na spaní. To vysunutý plato = stolek drží jak? Kuličkový výsuv nevidím ... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plocha na matrace je tvořená dvoudílným roštem. Mezery jsou na šířku lamel a tak ty dvě půlku při složení zapadnou do sebe. Schová se to i pod roletku v kufru.

Samozřejmě základem všeho je myšlenka a práce Sawoye.

IMG_20220722_104234.jpg

IMG_20220722_104454.jpg

IMG_20220722_110145.jpg

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2022 at 23:01, MP napsal:

IMG_20220719_194440.jpg

No nechtěl jsem dělat chytrýho, ale už z týhle fotky mi přišlo že je to podezřele vysoký.

Jednoui jsem zapomněl doma tu přední "trojnohu" a nic se nestalo - vysunutá část ležela na zádech sklopených sedaček; je fakt, že

nevozím prostřední ve druhý řadě a ty krajní mají odřený plasty jak natěsno se to nad nima vysouvá.

Tady mi přijde že tam máš snad dvacet čísel mezeru ......

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2018 at 20:55, Sawoy napsal:

 

post-42822-0-75876600-1431627912.jpg

Mám to vyšší než ty , když jsem koukal na ty tvoje fotky tak jsem si říkal že to leží dost na těch sedačkách , a protože nemám rád podřený plasty v autě , ani v kufru tak jsem tam kousek na vejšku přidal . Oproti tady tomu obrázku mám místo těch 400 mm rozměr 410 mm a místo těch dvou kousků po 175 mm mám 180 mm . To stejný samozřejmě přidáno na vejšku na té podpěře . Ale už když jsem to složil tak jsem koukal že tam mám víc místa sklopeným opěradlem a konstrukcí , než by bylo potřeba.  Ale zatím jsem to neřezal a nechal to tak . Ale snížení proběhne . Ještě tam mám něco co chci jinak , a postupem času jak budu zjišťovat co bych chtěl jinak tak to budu ugradeovat . Ale je to tak cca 5 , možná 6 cm dolů . 

Dnes jsem třeba zjistil jak je ten rošt lehkej , tak když přejedu přes nějakou nerovnost nebo je rozmrd..á silnice tak občas to tam mlátí jak poskakuje . Takže vyřešit nějaký zafixování musím . 

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dvě větší co mám ( 27 a 24 let ) už taky chodí sami , a někdy vezmou mě 😀

Mláďátko (5) se mnou chodí a musíme brát karty.

Po první zkoušce jsem nezjistil žádný nedostatky . Zatím jen to snížení . A možná to zadní plato sklápěcí na stoleček je zbytečný . Nebo vymýšlím nějaký rychlý demontování a montování abych ho jednoduše vyndal.

A dcera se hned naučila jak se to skládá a rozkládá a pomáhá mě . Líp se to vysunuje a zasunuje ve dvou , když je každej z jedny strany , že se to nekříží.

 

 

IMG_20220611_153013~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad stoleček: je sklopnej na pantech kterýma je spojenej s další deskou (dno úložnýho prostoru) na který je na ilustraci lednice, vařič, gril ... a ta má na bocích 400 mm zásuvkovej kolečkovej pojezd a kolem ohrádku aby to při vysouvání setrvačnosti v klidu nebo při brzdění setrvačností v pohybu nepadalo do auta. Vytáhne se to celý jako šuplík z korpusu nějaký skříňky jen místo korpusu je AL jekl ... A pod to všechno se mezi dolní hranou a prahem 5. dveří, resp. tou boulí se zámkem vejde složenej kempingovej stolek. Tenhle sklopnej je na rychlý kafe, snídaně apod. na štrekách na parkplatzech apod.

IMG_20220724_140655.jpg

IMG_20220724_140731.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...