Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nákres s vnitřními rozměry


tgregi

Recommended Posts

Udělal jsem i markýzu. Plachta 2x3 m , ta se válela v garáži už pár let nevybalená, dvě tyčky z Decathlonu za cca 220 Kč , k tomu šňůra z Decathlonu za cca 119 Kč . Kolíky jsem měl taky. Vymejšlel jsem jak plachtu chytit na střeše, na karavanistickejch e-shopech prodávají přísavky s háčkem na střechu, ale jedna stojí od cca 345 Kč. Koupil jsem dvojpřísavku na přenos skel za 139 Kč a rozřízl ji a udělal dvě, opatřil karabinou a je to. Lana budou vyšponovaný samozřejmě k zemi a zatlučený kolíky. U garáže mám asfalt tak jsem použil zimáky 😀. Pokud by pršelo tak z každé tyčky vyndám jeden díl ( je složená ze čtyřech ) a plachta tak dostane sklon od auta aby voda tekla od auta.

IMG_20220802_171300.jpg

IMG_20220802_173434.jpg

 

IMG_20220802_171206.jpg

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Proběhl další test . Byl jsem pár dní na tripu s dcerou , a ta je úplně spokojená. Dnes jsme přijeli domů a prohlásila že by šla spát před barák do auta. 

Nemám tam teda žádný šuflátka , ale plastový bedýnky s víkem . Jednu na moje oblečení , jednu na její oblečení , jednu na boty , jednu na blbosti a malou na vařič , hrnky a ještě velkou přepravku z Auto Kelly , tam vždycky zmuchlám spacák a polštáře . Na krátký přesuny to ani neskládám , mládě sedí v sedačce vedle mě vepředu . 

IMG_20220809_195327.jpg

IMG_20220809_201658.jpg

IMG_20220809_201913.jpg

IMG_20220809_201926.jpg

IMG_20220810_105052.jpg

IMG_20220810_193341.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nic ve zlým, ale buď to auto máš a změříš si to, nebo ho nemáš, a pak nechápu, k čemu ti to bude.

A jestli jako inspirace pro jiný auto, tak je to ve výkresech, a jestli to z nich nevyčteš, tak se do ničeho takovýho ani nepouštěj

(sorryjako, to je jen dobře míněná rada). To pokud jde o výšku sklopených sedaček. 

Světlost od matrace ke stropu nikdo neměří, protože je to daný tím prvním a nedá se s tím hnout a platí první řádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2022 at 9:35, Lukas.407 napsal:

kluci jav vysoka je sedacka druhy rady po sklopeni? diky

Nemám teď auto u baráku, jezdím teď na motorce. Kdyžtak změřím v noci až pojedu uklidit motorku,nebo zejtra.

 

V 28. 9. 2022 at 9:27, Lukas.407 napsal:

SUPER, kolik mas ted CM mezi matraci a stropem?

Nevím, neměřil jsem. Teď jsem už tu hliníkovou konstrukci vyhodil z kufru a zavěsil v garáži na zeď, takže se mi to tam nebude chtít dávat, ale když koukneš na fotky vejš , tak je ta matrace u toho přechodu plast/čalounění co je hned za zadníma dveřima . Kdyžtak pak změřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sawoy napsal:

Nic ve zlým, ale buď to auto máš a změříš si to, nebo ho nemáš, a pak nechápu, k čemu ti to bude.

A jestli jako inspirace pro jiný auto, tak je to ve výkresech, a jestli to z nich nevyčteš, tak se do ničeho takovýho ani nepouštěj

(sorryjako, to je jen dobře míněná rada). To pokud jde o výšku sklopených sedaček. 

Světlost od matrace ke stropu nikdo neměří, protože je to daný tím prvním a nedá se s tím hnout a platí první řádek.

Nevycetl jsem z vykresu kolik mas ke stropu, to je pro me dulezita informace. Auto nemam ted dlouhodobe u sebe. Chci si tam udelat lezeni pro jednoho. A resim jestli nad sklopena sedadla, nebo bez sedacek. Radsi bych je zachoval, ale pokud je potom mezi stropem a matraci 50cm tak pro me bez sedacky. Proto bych rad vysku stropu od podlahy. Nechci delat kopii toho co mas ty. 

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvyšší místo na prostřední sklopené sedačce cca 51 cm od podlahy

nejvyšší místo na prostřední sklopené sedačce cca 70 cm od stropnice

Už záleží na tobě jak silnej uděláš rošt ( desku ) a jak silnou matraci použiješ.

IMG_20221001_082919.jpg

IMG_20221001_082930.jpg

IMG_20221001_083000.jpg

IMG_20221001_083025.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...