Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lanko spojky 306 1.9D


bak65

Recommended Posts

Zdravím . Jedu na dovču mimo ČR a protože mě už v minulosti vypeklo u Xantie lanko spojky (prasknul mi ten plastový bazmekt) tak si chci sebou vzít náhradní. Na Aukru je spousta nových lanek na všechny možné Peugeoty, jen ne na 306. Je možno použít třeba toto s tímto kovovým zakončením? Ke všemu nemá samoštel, o to je mi sympatičtější :). Toto je konkrétně na 309 a 205, cena 100Kč

Lanko mám vedeno vrchem pod baterkou. Dík

post-29095-14109624489133_thumb.jpg.jpg]

[upravil dne 21/5/12 09:02 od bak65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. To co mám v autě má pravděpodobně samoštel, bo se to u vypínací páky spojky nedá seřizovat a plastový čudl u pedálu. Ale na samoštelu netrvám. Je mi to jedno. Znáš to, stejně se to, co sebou vezeš v autě jako náhradní díl, určirtě nerozbije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, jenom já fakt nevím, zda tam tento kovový konec půjde dát. Já ho měnil minulý týden a u pedálu mám na konci lanka jenom ocelový:myslim bazmek, asi 10mm dlouhý a šestihranný. V podstatě aby to zapadlo do drážky.

Tak jsem to našel v SB:

[upravil dne 21/5/12 10:55 od MilanF1]

post-15148-14109624491575_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ono, benzínová kastle, v to D motor...

Mě se to lanko s tou kovovou vidličkou líbí, protože vypadá nezničitelně. Musím se tam ještě zkroutit a podívat se jestli by to nešlo nějak přispůsobit. Určitě bych tomu věřil více než plastu.

A co máš za lanko na té 205?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. Pokusím se to změřit. Ale jak jsem čuměl na NETu, tak je to různé podle výrobců lanek ale motá se to kolem 368/626mm. Pak jsou nabízeny délky kolem 560/710 a to bude pro to nové provedení, to je údajně vedeno někudy spodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mohu radit z vlastní zkušenosti, tak kup origo v Peugeotu nebo v Autobenex.Měnil jsem ho na 206 1,9D za koupené v Auto Kelly a po 14 dnech vyhodil a koupil origo.Neoriginál při každém sešlápnutí spojky šíleně vrzal.Konkrétně u lanek bych už než origo nebo značku nic nekoupil.Rozhodně žádnou náhradu.Toť má zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...