Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaký důvod může prodejce vést k tak zásadní slevě vozu pro podnikatele s IČO?


Medvěd

Recommended Posts

Jak už jsem psal v jiném vlákně, známý se rozhodl pro nové auto a při pročítání inzerátu mně zaujala sleva pro podnikatele s IČO, která v tomto případě

http://www.domansky.cz/prodej-vozu_peugeot_nove-vozy-peugeot?car=24711511-peugeot-5008-allure-2-0hdi-fap-150k

dělá velice zajímavých 70 tKč. Co z toho, pro boha živýho, může mít prodejce? Podotýkám, že se jedná o cenu včetně DPH, kdyby to bylo bez daně, to bych byl doma. (Sleva je samozřejmě na všechny vozy v akční nabídce).

[upravil dne 20/5/2012 22:19 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevim ale já mám auto na IČ a normálně záruka 2 roky ale v poho ale vim, že kamkoliv jsem šel s dotazem pro nový auto, vždy na IČ byla sleva daleko větší než na RČ. Pojistky jsou o chlub dražší protože je tam ta věc, že se s autem jezdí víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že vyjednat si stejnou cenu na soukromou osobu nebude až takový problém a když ne tady tak jinde ;)

Dle mých informací prý s cenou už nic dělat nejde, je to akční cena pouze u Domanskýho a na rovinu víc než 130 dolů z auta za 600 tKč, to je skoro 25% dolů a to je kurňa zajímavá cifra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jdi jinam ne? A konec konců to nemusí být ani v ČR... zas tak málo peněz to není abych přišel do krámu a hodil prachy na pult bez smlouvání ;) Věř mi, že když si sedneš k telefonu a obtelefonuješ si je s historkou \" dobrý den, mám takovou a takovou nabídku, ale je to na IČO a já to chci do soukroma.... dáte/nedáte...\" tak tu cenu dostaneš.

Osobně jsem si to absolvoval nedávno, konkrétně u Fabie pro bývalého kolegy a úplně jsme se divil jaká cena se dá dostat a jak jednoduše. Stačilo si auto objednat o 65 km dál :papa

[upravil dne 21/5/12 15:20 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...