Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Software


Twister

Recommended Posts

Zdravím!

Tak jsem se stal novým majitelem vozu Peugeot 307cc ročník 2005. Ale hnedka jsem narazil na dost neprijemny problem. Vuz je z nemecka a je v nem tedy nastavena nemcina. Pred par dny sem se po marnych snahach o zmenu dozvedel ze potrebuju nejake instalacni CD. V nemecku sem ale bohuzel dostal jen 2 CD od Naviteku a to predpokladam neni ono. Jde toto CD sehnat nekde na netu? Na ofic. strankach peugeotu jsem nic nenasel...

Jinak radio by tusim melo byt RT3. Displej je CT (oranzovo-cerny). A verze softu 5.41. Po prohledani fora jsem zjistil ze jde tedy snad o Van verzi. Predem diky za pomoc. Nebo jsem z ty hatlamatilky uz hotovej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

bohužel Ti neporadím....ale na mé 307 break roku 2006 čeština není, přes nastavení radia (rúzná menu)si můžu vybrat jazyk, česky ale ne, tak to mám v english.

Zkoušel jsi to přes to menu a nejde to, jo?

Pres Menu to jde, ale kdyz chci zmenit z Nemciny na Anglictinu napise to at vlozim CD od Peugeotu. A to skopcak od kteryho sem to koupil asi nekde zarochal... Tak shanim jestli to jde nekde stahnout nebo za rozumny prachy koupit. 2000 za to nedam, to je trochu drahej spas, kdyz nehodlam vyuzivat navigaci apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...