Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predna náprava


dussso262

Recommended Posts

Zdrávim mám problem z prednov napravov. ked vytočim kolesa do strany na doraz a točim sa dookola tak mi kolesa ako keby preskakovali nedržali si stopu. pneumatiky sa mi deriu po oboch stranach. netušim čo to može byt geometria je robena a je v poriadku. keby niekto otom niečo vedel že čo može byt zle bol by som rad keby mi poradil :) zatial dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no praveže sa napina to uloženie pravdepodobne už bude zle. ked mam predok vo vzduchu chytim koleso to je jedno ktore otočim ho uplne do jednej strany a ono sa spet vrati ....neviem či to tak má robit alebo nie. ale každopadne to uloženie skontrolujem. ale mysliš že to može robit to že mi derie pneumatiky ? :) dik za radu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No presne ti neviem povedat ako sa to da zistiti ci je KO ale urcite sa to neda zistit ze vo vzduchu pokyvas kolesom(pruziny dostatocne tlacia na klb) viem ze na STK maju taku platnu cosa hybe doprava a dolava a tam je to pekne vidiet ze poskakuju tie klby. Ale takisto to moze byt aj to horne ulozenie. ja ich mam tiez total KO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...