Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žere olej a kouří


habross

Recommended Posts

Zdravím Vás, potřeboval bych nějakou radu proč mi tolik čoudí vejfuk a ještě mi to sežralo teďka hodně oleje..a to sem dolejval tak cca před měsícem po horní okraj rysky a teďka byl dost pod...navíc sem otevřel víčko od oleje v motoru a z toho šel taky kouř.....co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud hulí a bere olej tak nejspíš těsnení pod hlavou nebo špatný pístní kroužky.. nedíval jsi se do vody? není tam nějakej hnus? nežere ti to i vodu? po otevření víčka od oleje se docela normálně kouří, když je motor teplej.. nevařil jsi teď někdy v poslední době nebo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevařil sem....jen sem si toho u oleje nikdy nevšim..každopádně to kouřilo ale teďka už to zase nekouří...ale olej to sežralo no...nevíte předpokládanou cenu tý opravy tak nějak přibližně kdyby to bylo těsnění pod hlavou teda a ty kroužky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ten samej problém u evasiona s tím, že jsem měl ještě emulzi v hadicích a v okruhu chlazení bordel. Motor jsem rovnou vyměnil, protože jen sada kroužků na jeden válec u citroena vycházel na 2500,- takže oprava by byla nerentabilní.. u 106ky co má teta se stalo taky to samý co tobě a taky jsem rovnou měnil motor. Za víkend se to dá stihnout a ušetříš spoustu peněz si myslím. Motory do 106ky už nejsou vůbec drahá záležitost.. Jde ještě o to, co máš za motorizaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...