Jump to content

Prčice

Brizan
 Share

Recommended Posts

Tříletý prcek uťapal 23 km? Pokud ano, pak je frajer a smekám. Pavlíkovi je 5 a když jdeme 10 km, beru to jako super výkon.

Nicméně k otázce: na Prčicích jsem nebyl - šel jsem je jen jednou (1983) a od té doby je mám zafixované jako děsivou masovku. Letos na tento víkend bylo tolik akcí, že bych se musel rozdělit na x medvědů, abych je všechny dal. Nakonec jsme jeli parním vláčkem do Dobříše a taky to bylo dobrý.

Tříletý prcek uťapal 23 km? Pokud ano, pak je frajer a smekám. Pavlíkovi je 5 a když jdeme 10 km, beru to jako super výkon.

Nicméně k otázce: na Prčicích jsem nebyl - šel jsem je jen jednou (1983) a od té doby je mám zafixované jako děsivou masovku. Letos na tento víkend bylo tolik akcí, že bych se musel rozdělit na x medvědů, abych je všechny dal. Nakonec jsme jeli parním vláčkem do Dobříše a taky to bylo dobrý.

Ses měl zastavit ve Starý Huti, mohli jsme pokecnout :D:roker

Ve Starý huti jsme byli na představení O pejskovi a kočičce v zahradě muzea K. Čapka. Výborný oběd jsme si dali v České hospodě a pak jeli vláčkem domů.

Ve Starý huti jsme byli na představení O pejskovi a kočičce v zahradě muzea K. Čapka. Výborný oběd jsme si dali v České hospodě a pak jeli vláčkem domů.

Jsem rád, že, se vám u nás líbilo, sákryš v Čapkárně jsem nebyl už..., no hanba mluvit, a, člověk to má u nosu, ale, tohle je :xvul, k těm Prčicím, kamarád to jednou šel i s dětičkama a nechápal, jak ty zlobidýlka jim utečou třeba 30 metrů dopředu, pak se zas vrátěj, a, tak furt dokola, a, jsou čerstvý :D:D on toho měl plný kecky po 10km :D:D:D:roker

Nene, samozrejme ze to cele nesla. Rekl bych ze po svych to bylo tak neco kolem poloviny trasy. Ale kdyby se k tomu napocitalo to pobihani okolo tak k tomu jeste par km klidne pricist muzu :)

Jinak jak jsi psal o masovitosti teto akce tak to s tebou souhlasim, clovek jde celou trasuv souvislem zastupu lidi a kdyz se mu podari najit misto kde by sel relativne o samote tak je to takrka zazrak. Letos jsme to sli popaty a tak si na to uz zacinam zvykat. :D