Jump to content

CiNiC's 1007 - Charlotte

Cinicman
 Share

Recommended Posts

Tááák a je to tu. Pani manželka definitívne zavrhla Twingo ako nevyhovujúci povoz (hlavne z hľadiska bezpečnosti a spoľahlivosti...) a jali sme sa hľadať to správne vozidlo šité do mesta na odvoz detí do školy, na krúžky a na nákupy.

Najprv sme obehali kopu inzerátov na všelijaké Yarisy, Mazdy 2, Citroeny C2, C3 atď. ale nič nevyhovovalo buď manželke alebo po technickej stránke mne...

Až nakoniec... Charlotte... 1Ѡ7

20120518_202045.jpg

Je to ročník 2006 (v prevádzke od 2007), 1.4 8V TU3 s robotizovanou manuálne/automatickou prevodovkou 2-tronic (s papapáčkami pod volantom... :aut)

Autíčko mala jedna slečna v SC a nerada sa s Charlotte lúčila... :nevim

Viac info a nejaké tie fotky dáme zajtra keď prebehne celková očista interiéru/exteriéru. Charlotte má aj nejaké tie nedostatky ako rozbitá ľavá predná hmlovka od kameňa z Tatry a ukradnutá spodná chrómová lišta na znaku leva vpredu. Tiež nejaké tie plasty v interiéry vržú atď. ale... to všetko jej prepáčime... hlavne že nám otvára tie svoje obrovské elektrické dvere... :aut

HM pekna 1007 som zvedavy na TUNING alá Cinic :)

Tie dvere sa mi tam pacia mal som moznost sa povozit v 1007 a musim povedat ze je to zaujimava jazda :) Pani manzelka bude stredom pozornosti ked niekde s toho vystupi :)