Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte na tuto 205 Roland Garos kabrio


OK406

Recommended Posts

tak do garosů se dávala 1.4ka 55kW (stačí se podívat na řídící jednotku která je v kastlíku u spolujezdce, jestli má vínovej štítek a poslední trojčíslí 745. Co se týče investic, tak je na tom nejhůř střecha, jinak je to pár šupů, pořád se toho u nás na foru prodávají mraky za směšný peníze..... a kdyby šla cena na 10000 tak už to je akceptovatelný... a podle fotky to má dokonce střechu v elektrice

[upravil dne 18.5.2012 20:12 od vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych měl vítr jen z té střechy...,ten zbytek se dá celkem levně koupit a vyměnit (opravit), i nové díly dost zlevnily..., samozřejmě by si to člověk musel dělat sám, což se u auta tohoto typu (beru ho jako veterána),jaksi předpokládá, další věc je celoroční garážování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slíbil jsem, že napíši, jak je na tom motor a další elektrické věci. Nepsal jsem, že to na 100% vezmu. Jinak EKO by mělo být zaplaceno. Nebylo moc času se při prohlídce. Byl jsem po nočních a byla to ,,nárazovka\".

A jak jsem psal, tak nějakou ,,hračku\" do garáže a na letní projížky bych bral. Otázka, zda-li se mi líbí ?? Co říci ? Na 307 cc není zbytečný peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kdo měl někdy 205 a v kabriu asi by mluvil jinak. Pokud je zaplacená EKO, a funkční střecha , v motoru je olej a jde to projet , kup si to. Najedeš s tím 5 000 km za rok, olej budeš dělat ob rok, nejhorší je to skladovat přes zimu. S POV u ČPP, kde si řekneš kerý měsíce jezdíš a nemusíš vracet SPZ (RZ) na OÚ. No a kdo že to jel dnes po práci s větrem ve vlasech? Já třeba jen tak pro spravení nálady nějakých 45 km. Zkuste si to a napiště , co Vám to dalo /vzalo.

Zdarec - KOBRA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak garáž je, to není problém. Věřím ti, že to musí být krásné svezení v létě:super . Uvidím, jak je na tom spodek ale hlavně, jak je na tom elektrika + motor + karoserie . Přední sedačky nejsou bohužel původní !! a Střecha je podle mě špatná :( . Nejsem rozhodnutí. Ještě je třeba domluvit se na ceně. A taky, co na to drahá polovička. JJ, být tak svobodný :D:D:D .

Jinak rodiče mají 205 1.8 D r.v. 1988 3dv. a pohoda. Spotřeba nádherná.

[upravil dne 1/6/12 12:59 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Proto jsem nezakládal svoje téma na stejný způsob.. Děda totiž vlastní jako druhé auto 205ku edice green, která není moc rozšířená. Je to 1.1 40kw velke střešní okno a prostě má to svoje kouzlo. Končí jim technická a tak nějak si myslím že nemaji v plánu ho nechat. Tak jsem se domluvil, že pokud by ho měli zvrakovat tak ho radši vezmu na restauraci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...