Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STRAKI007 katastrofa FAP i CHIP POZOR !!!


Hans407

Recommended Posts

Straki007...mám za tebou přijet, aby jsme se podívali, kdo je ubožák?

Aby ses jednoho dne nedivil...:D

ono bez komentáře, protože na to už nemáš, co říct:D a to je ta největší sranda a aby diskuze nestála, tak opakuješ, jak si počkáme na záááhadného JOHANA :D

Naprosty souhlas........:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses jednoho dne nedivil...:D

No jednou jsem uz divil kdyz mne\"prepadl\" jeden matrix v praci bez ohlaseni a trval na nahrani nove verze do pocitace motoru.

A kdyz jsem si neudelal na neho tolik casu kolik bylo potreba tak byl silene nstvany.

Opravdu nechci tady rozepisovat co jak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DERT123: Zamyslel jsi se, než si takovej blábol napsal? Jak jako do origo? Chtěl jsem chip a zrušit FAP, nevím, o tom, že by to tam dělali. Tady se doporučoval, tak jsem šel za ním. Nevím, co je na tom tak strašně zvláštního?

straki007: Takže se budem ještě urážet? Já jsem ubožák? Proč to zase nenapíšeš podle pravdy? Dohodnutí jsme byli, dal jsi mi svou adresu, ale já nevěděl, jestli to má být domů, nebo do práce, takže jsem hledal Peugeot. Dovnitř jsem taky nešel, ale volal a po dohodě počkal teda před domem. Furt nechceš, nechceš, ale nic konkrétního jsi ještě nenapsal. Hele nedělal jsi někdy v bazaru nebo na vrakovišti? Chováš se a mluvíš jakoby jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses jednoho dne nedivil...:D

No jednou jsem uz divil kdyz mne\"prepadl\" jeden matrix v praci bez ohlaseni a trval na nahrani nove verze do pocitace motoru.

A kdyz jsem si neudelal na neho tolik casu kolik bylo potreba tak byl silene nstvany.

Opravdu nechci tady rozepisovat co jak bylo.

no právě by jsi to měl rozepsat aby se vidělo co jak bylo,MatrixChose už svoji verzi napsal tak aby si lidi udělali obrázek!! tak já bych osobně svoji verzi klidně rozepsal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vobec nikoho nezastavam ale je to tu uz ubohe ... ked sa mu nepacila jeho robota prvy krat tak naco siel zanim zas mal sa snim dohodnut nech mu to da do povodneho stavu a hotovo mohol ist za niekym inym .... mam totiz taku istu skusenost .... jeden chalan mi robil FAP OFF a posral to bol som zanim auto padalo do nudzaku ked padlo 2x siel som zanim a ziadal som ho o vratenie do povodneho stavu aj tak urobil dostal som spät aj eurace... a po tejto skusenosti som kontaktoval strakiho a uplna spokojnost dal vsetko na poriadok ... takze ked sa Matrixovi jeho praca nepacila mal ist za niekym inym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že už toho tady bylo napsáno dost!!! A Straki007 to rozumě napsal. Jak jsem Strakiho007 osobně poznal, tak bych mu své ozidlo znovu svěřil. Věřím mu! A věřím i to mu , že by pomohl i ostatným, kdyby jej požádali o pomoc či radu. Jen mě mrzí, že mezi jeho ,,regiony\" nepatří CB, jak napsal. Moc rádi by jsme jej na našem komorně-pracovním minisrazu P-C viděli a věřím, že by bylo i dost otátek na něho! Bohužel, Straki007 nemímí jaoko každý natáhnout a prodloužit čas a nebo se naklonovat. Takže snad se někdy setkáme. Jen mě mrzí, že se zde na fóru čas od času začnou mezizi sebou členové různě napadat a házet na sebe špínu a dělat si naschváli!!! Straki007 držím ti palce, ať vše ustojíš a rád tě osobně potkám. Díky za rozvody na 406 + 106 vše šlape jak má !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...