Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STRAKI007 katastrofa FAP i CHIP POZOR !!!


Hans407

Recommended Posts

mě je to jedno,ale at tady nefnukaj založí vlákno za jasným účelem a po roce něco řeší,když se mi něco nelíbí řeším to hned a klidně bych si za tebou zajel i kdyby si bydlel 1000km ode mě...je to těžky nezavděčíš se všem a nejsi bůh si člověk ,kterej není neomylnej a vždycky se něco může posrat,vzpomentě si všichni co dělá za vemena v autorizovanejch servisech ,který nic neuměj a taky to nikoho netrápí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to když se to stalo, přes telefon a SMS, nechtěl jsem tady vytvořit to, čeho jsme právě svědci. Tak přesně to jsem strakimu psal a to moc dobře ví, že to bud chci udělat aby to jezdilo, nebo ať mi vrátí prachy, nechá si 1000,- na cestu a já si to nechám udělat jinde, ani do původního stavu jsem to nevyžadoval. A jestli popře i tohle, tak pak nemám už slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jména Matrix ani Sirka sem nikdy neviděl ani s nima nemluvil, své jméno ani bydliště tajím záměrně, kvůli odvetě od Starkiho.

Peníze jsem zpět neviděl, za vydělání fapky jsem zaplatil znovu http://www.***.cz/ a od té doby jezdím bez regenerecí a problémů.

Odstranen komercni odkaz. Moderator

[upravil dne 14/5/12 08:35 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se bojis odvety a pises ze jsi 30km od Brna.

Si nejak prdis do pusy.

No pojd treba na sko.

Jsem zvedavy o koho jde...........

A co s tou odvetou myslis?????

Jako ze se stavim u tebe a zazvonim u dveri???

Toho se bat nemusis.Nedelam to a nemam na to ani cas ani chut.I kdyz je jasne ze bych si to s tebou vyrikal.

[upravil dne 13/5/12 23:01 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis pokud mas dukazy ze jsem u tebe byl a neco jsem ti delal a podelal tak to sem hod.Same krive obvinovani bez dukazu.

Spis jde opravdu o spiknuti konkurence.No co uz.To je boj ve kterem musi vydrzet ten lepsi.

Docela hodne jsi mne dnes vecer vytocil.

Nechci byt osklivy protoze nemam za potreby se ponizovat.

A kolik lidi sleduje tady to vlakno.......

sama nahoda.

Dokonce stranky z tveho prispevku maji poruchu........

[upravil dne 13/5/12 23:07 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...