Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STRAKI007 katastrofa FAP i CHIP POZOR !!!


Hans407

Recommended Posts

Já koukám co píše Matrixchose a mohu potvrdit,zažil jsem to s ním. Mému známému odstraňoval fap na2.2HDI biturbo 407sw,na první přehrání auto od nízkejch netáhlo a ve 150 zátah,šlo jen na velké turbo. Po sca 2 týdnech přijel přehrát znova,zase to samé,podotýkám nezvedání telefonu a slibem nezarmoutíš,potom majitel cesta za strakim sca 400km,zase to samé,nakonec jsme vrátili fap a přehráli soft v peugeotu v Činěvsi a auto jezdí.Tak co dodat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem z Brna jak dotyčnej a nebyl teda zadnej problem domluva a vsechno OK myslim ze to mam tak 1,5 roku kdyz jsem mu kdykoli potom napsal tak taky nebyl problem s odpovedi. Ted mam trosku vic casu tak bych chtel auto nechat zmerit na brzde tak potom dam i vysledek

Vitku ten z Brna nebude.V brne znam opravdu jenom hodne llidi a nebyl nikdy zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem z Brna jak dotyčnej a nebyl teda zadnej problem domluva a vsechno OK myslim ze to mam tak 1,5 roku kdyz jsem mu kdykoli potom napsal tak taky nebyl problem s odpovedi. Ted mam trosku vic casu tak bych chtel auto nechat zmerit na brzde tak potom dam i vysledek

Vitku ten z Brna nebude.V brne znam opravdu jenom hodne llidi a nebyl nikdy zadny problem.

Jestli on ten z Brna nebude z Jíčína :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tady nechci opravdu nikoho nikdy pomlouvat.

To by byla valka.

Sirka vis sam jak to bylo.......

To ze jsi dostal odemne chip gratis uz nenapises???

Jezisi lidi.To az takova vrativost tady je???

Chteli jste po mne zazrak ktery nesel udelat na vase prani okamzite.

Nechci vas upozornovat matrix a sirka na to co muzete tema kecama zpusobit.

Pak se na vas bude nekdo zlobit kdyz sem napisu pravdu.

A HODNE lidi tuhle osobu tady znaji........

Ja to udelam tak.

Kazdy komu jsem delal auto vi jak to delam.........

90% lidi to delam primo pred ocima takze vedi ze nekecam a nevymyslim jak nektere firmy.

Zavist je teda sfine........

MUZETE SPINIT KOLIK CHCETE !!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: tak teď opravdu nevím, koho myslíš, ale to je jedno. Tomu pánovi, co mu to dělal se mnou je cca 60 let a je příslušníkem PČR a opravdu si nemá potřebu vymejšlet. Kdyby jsi na tom trval, sehnal bych ti na něj i kontakt.

Sagic: Tak se podívej třeba na IP adresy ty chytrej. Myslíš, že nemám nic lepšího na práci než si zakládat nový nicky?

406 a 807 mě poprvý chipoval PP205 a nebyl s tím žádnej problém, příště jedu zase k němu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by konkurenční boj mezi Straki007 a PP205:myslim

EDIT: k PP205 to mám kousek,potřeboval jsem udělat rozvody ale nakonec jsem plánoval že zajedu do Chomutova :super no z časové tísně(myšleno z mé časové tísně ne strakiho)jsem byl nucen zajet do Peugeota v MB

[upravil dne 13/5/12 21:57 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajímavý ,že Hans407 s tím vylezl a Sirka tu moc není,ale dnes zčista jasna jo...fakt náhoda....a k Hans407 když mi někdo zkurví auto nebo si to myslím ,tak za ním zajedu a vyříkám si to a něco pro to dělám a né pak fnukat jako malá holka...znáš to lína huba,holý neštěstí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...