Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blika kontrolka AIRBAG p306


figusko

Recommended Posts

zdravim

pol roka do zadu som vletel do jamy a zacala mi blikat kontrolka AIRBAG a za dva dni zhasla, teraz mi to spravilo zas a uz blika dost dlho, mal som to napojene na pp2000 chyba je Pocitac nafukovaciho vaku, Trvala zavada Roznetka modulu spolujezdce, Preruseny obvod. Meral som odpor na vodicovom a spolujazdcovom airbagu a su rovnake a tak isto aj na pasoch.

Neviem ci moze byt aj tak ten airbag zly alebo nieco ine? Chyba sa neda vymazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí byť chyba len v Airback-u ale aj v rozvodoch, trebalo by zistiť odjiaľ idú vodiče do airback-u -ov a premerať ich až ku konektoru na airbaku ale pozor odpoj airbak-y nech inch náhodou neuvidíš v činnosti............

Držím palec.

PS: neviem odkiaľ sú ťahané vodiče snáď niekto skúsenejší ti poradí.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám do ServiceBoxu, ale nevidím to pořádně. ŘJ Airbagu je u řadící páky, třeba u 406 je na bagu konektor, pak je jeden konektor pod popelníkem a poslední na ŘJ Bagu. Tady možné ten prostřední konektor chybí a jde to od konektrou bagu přímo do ŘJ bagu.

Takže vyndej baterku najdi jednotku a projdi cestu až k Airbagu spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k rj jednotke som sa dostal je pri riadiacej ako si to nasiel a kontertor je tam ok ale odtial ide kabel az ku airbagu bez dalsieho konektoru ale by som sa knemu dostal musim demontovat celu pristrojovu dosku myslis ze moze byt vadny kabela lebo konektor na airbagu a ze aribag je ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslím, že tam v cestě další konektor není, ale třeba u 406 je a je šikovně schovanej pod popelníkem. U mě byla chyba v tom kabelu, resp. konektoru pod popelníkem. Konektor na Bagu i na ŘJ pečlivě vyčisti kontoxem. Změř, že kabel nemá odpor ( s odpojeným bagem !!! ), zapoj to a smázni chybu ( resp. by mělo stačit 5x nastartovat a po 6 to zmizí, ale na diag to uvidíš hned )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...