Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba pro brňáky.


susta

Recommended Posts

Ve středu pojedu okolo, ale asi nebudu stíhat - uvidíme. Jinak 2 poznámky - km jsou asi z říše snů a cena s ohledem na old model mi příjde dost vysoká.

Jinak praktická zkušenost s prodejcem - po telefonu jsem s ním řešil auto pro tátu. Podle odpovědí na konkrétní dotazy jsem tam poslal tátu s penězma a ten mi pak volal zpátky jestli jsem se nezbláznil - na otázku jeslti to někde nekvete jsem dostal odpověď, že ne, že to vypadá pěkně. Realita? Jeden práh byl shnilý tak že v měm rostla tráva...

Nech si poslat VIN a prolustrovat.

BTW? Chudčice jsou hned vedle, ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eko je u HDI 0,-kč ale bude to tak o 2 roky omlazene je to napadene kutilem a ten zadni naraznik je kolem toho tazneho nejakej dojebanej. Ja jsem sice Brnak ale mam to tam skoro stejne daleko jak ty :myslim

Na tom zadním nárazníku, dveřích a plastech okolo je vidět, že to často tahalo vozík a majitel se při připojování ne vždycky dobře trefil na kouli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nějaký mezimodel. Stará kastle, staré budíky nová palubka. Ty km...... :roll

No 50t je asi dost. Tak max. za 40t. :myslim

Mám to do toho bazaru teď kousek. Pokud budu mít chvilu můžu tam na skok juknout, ale nic neslibuju. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eko je u HDI 0,-kč ale bude to tak o 2 roky omlazene je to napadene kutilem a ten zadni naraznik je kolem toho tazneho nejakej dojebanej. Ja jsem sice Brnak ale mam to tam skoro stejne daleko jak ty :myslim

tak to soudruhu nemáš pravdu--ty první HDi od 1998 do myslím 2000 mají Euro 2--takže nachystat 3000 korunek;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlape, jestli chceš, tak se tam klidně pojedu s Tebou podívat;)

Nikde jinde ses nedíval??

Klidně se ozvi, zajedeme tam a uvidíme;):papa

Mám to 5 minut od baráku, klidně tam můžu zajet i sám, ale zkušenost s těmihle bazary co jsou hned vedle sebe mám bohužel velmi negativní:(

[upravil dne 30/4/12 20:08 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych se přestal bavit?:D

Jen jsi mě zklamal:D:aut

Ale hlavně že jsi spokojenej, a že budeš i nadále spokojenej;)

Delam to jen proto \\e kamos ma plnou stodolu dilu na A4 tak to mam za pusu ale uz sem se dnes di val na 607 za 65000 a premyslim o tom :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...