Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba / rozměr pneu


skuci

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak po dalším tankování to bylo 4,6, palubák pořád ukazuje těch 4,3.

Taky už mi rozběhali ten stopstart - celkem mě to překvapilo, včera jsem jel přes Prahu a počítadlo mi ukazovalo dohromady asi 25 minut, kdy to bylo chcípnutý.

Tak já mám zatím nejmíň 3,8l/100km za cestu 150km

a za těch celkem 1600km co jsem ujel tak to ukazuje 4,3 (podle dotankování je to ale 4,8 - kecá mi to o půl litru, uvidíme po pár tankováních)

Je to 1.6Hdi a 16ky kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Dnes cesta z Jižních čech. Dle předpisů D1,D2 , nafta Eurooil, dohuštěny kola atd. 

 

Někdo se ptal, jaká je okamžitá spotřeba 

sám v autě, cca 120 kg včetně nákladu

 

90 km/h  4.0-4.5 l/100

120          5

130          5.5

Nechapem , ze ti to moze zrat 5,5 litra pri 130 km/h, ked mne to zerie pri 130 km/h  -  7,2l. Tych 5,5 mas podla mna zle napisanych. Typujem 6,5.  mne to pri 90 zerie 4, pri 110 -  5l a pri 130 6,5 az 7.     Teraz na zimnych to berie tych 7,2.   No ale ja nemam 6kvalt.   mam 1,6 HDi cize este 5 kvalt.

Upraveno uživatelem stranom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes mam cestu do svajciarska..pozriem priemerku po nemcke hranice a priemerku ked prejdem nemeckom..6.9 som mal najnizsiu..a 7.4 ked som niesol postel traja ludia,plny kufor a dazd s protivetrom..som zvedavy na letne pneumatiky a optimalne podmienky..niesom typ ktory jazdi na spotrebu..mam rad rozbeh s pumpy..ked mozem mam 190 tempomat v nemecku a 160 v rakusku..u nas 150..som za plynulu jazdu..nerad zavadziam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo dnes Slovensko ,Rakusko silny protivietor.. 6,8l..475 km..128 km/h  a v Nemecku tiez silny protivietor stupla priemerka na 7,7..875 km..140 km/h..dva tyzdne dozadu ta ista trasa za 6,9..ale cesty boli v pohode..985 km mi trvalo s 1 prestavkou v Loosdorfe 7,30h..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové včera a dnes trasa:

 

Třinec - Pezinok - Brno (centrum) - Praha (centrum) - Roudnice nad Labem - Třinec

 

Ujeto na nádrž 1120km a dojezd 50km.

 

Spotřeba na palubním PC 6,7litrů, po dotankování 73litrů a přepočtu průměr 6,5litrů, Průměrná rychlost na PC 98km/h

 

Celkem slušné, ten chip má něco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...