Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Levé zadní světlo - přístup


PetaaS

Recommended Posts

Zdravím chlapi ;),

chtěl bych poprosit o radu, jak se dostat k levému zadnímu světlu (P407SW). Návod jsem tu našel, ale mám tam takový ten plastový kastlík, ve kterém vozím VIF, olej apod. Můžete mi někdo poradit, jak ten plastový kastlík nejlíp vyndat, aby nepřišel k úhoně? Nerad bych tam něco ulomil, aby mi to tam pak nehrkalo.

Předem dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta otočná západka je naražená na takové \"kuličce\" - bílý tykadlo... samozřejmě se to dá z ní vyškubnout, nicméně stačí otočit tu západku o cca 30° a světlo jde ven bez násilí. Pokud se otočit nedaří tak stačí zatlačit zvenku na světlo a přitom druhou rukou otáčet :papa

PS samozřejmě nevylučuju, že jiné ročníky mají nějakou vypačenější metodu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Je to tak, jsou tam dvě kuličky, které jsou v plastových \"kapsách\", které se musí pootočit. Tu druhou (je až v tom nejdelším cípu světla), jsem pochopitelně našel až po násilném vyškubnutí :-) šla ale dost snadno, takže se zřejmě ani předchozí majitel s jejím hledáním příliš neobtěžoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...